Wpis z mikrobloga

@iolok: trafiony z paczki? A co zrobić to jak wolisz, jeśli lubisz Nazario to zostaw bo już go nie odkupisz nigdy, z drugiej miałbyś na czysto 14 mln i mógłbyś zbudować potężny skład z Gulitem, Vieira Mbappe toty itp
@iolok sprzedaj go, za 14 mln złożysz skład z tych największych gwiazd z sbc poza nazario tj gullit, eusebio, cruyff, vieira i obrona, na bramkę polecam ddg
@iolok: pograj nim i sprawdź jeżeli bedzie wygrywał mecze to se zostaw a jak nie to sprzedaj. za taki hajs można nieźle wzmocnić skład. podejrzewam żę wielkiej różnicy pomiędzy tym a prime nie ma.
@iolok dommanu nagrał o nim ostatnio filmik. Nie ma go niby na rynku od ponad 10 dni. Ja na twoim miejscu i tak bym go sprzedał za maksa i złożył zajebisty skład z eusebio, gullitem, Ronaldo lub nazario w slabszej wersji jeżeli go lubisz. Poza tym gratuluję trafu.
@Rafixo: kartomania to chyba najmniej rzetelny kanał z pseudorecenzjami. O ile kiedyś go lubiłem, tak dopiero od niedawna zacząłem zauważać jaki to rak. Przecież każda z tych "recenzji" najlepszych i najdroższych kart w grze jest robiona na jakiś bolków w 5 lidze DR albo Squad Battles na amatorze. Wystarczy spojrzeć jak ludzie zachowują się w obronie w tych filmikach. Na takim poziomie byłbym w stanie zrobić recenzję Pawła Brożka i zrobić