Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
No to czas start i znowu wycieczka do #rumia naszym "kochanym" #pkp #kolej #intercity ( ͡ ͜ʖ ͡)

TLK 83170 USTRONIE rel. #kolobrzeg - #przemysl Główny

O dziwo skład nie taki zawalony ludźmi jak ten który odjeżdżał do #poznan tam od stacji początkowej ludzie już stali w korytarzach xD tutaj w tym którym jadę są wolne miejsca i nie jest tak źle bo nikt na korytarzu nie stoi itd. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Przy okazji na zdjęciu się złapała jakaś #ladnapani i #pies albo jak kto woli #smiesznypiesek ((oo))

No to "przyjemnej podróży"!

#destrocontent #jakimany #podroze
Pobierz D.....1 - No to czas start i znowu wycieczka do #rumia naszym "kochanym" #pkp #kolej ...
źródło: comment_Fm7TrtDg7922lHnIhqTmmf7QlvcCtHnK.jpg
  • 21
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Eskeel: No nie wiem :D Dąbie wygląda jak stara stacja za komuny, Kliniska mogą wyglądać podobnie ale tam zupełnie inny układ torowy jest, ale fakt stacja też po remoncie :D ja miałem przesiadkę z Regio dlatego czekałem tylko 20 minut :)
@Destruktor91 No to wszystko jasne, ile procent zniżki? Bo ja miałem 90% jakoś, rodzice na kolei to pamiętam, że do Rabki (tam są tory węższe! Czyli nie takie same :D) z Dąbia, grosze płaciłem. Zapomniałeś dopisac, że panowie z SOK'u dalej robią wszystko, tylko to co nie trzeba czyli gadanie z panami od taksówek. :D
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Eskeel: Nie wiem ile tam zniżki było dokładnie ale miałem tą legitymację jak pracowałem, jak się zwalniałem to zabrali :D ale nowy pracodawca pokrywa mi przejazdy a teraz daje auto żebym się nie musiał męczyć w tych pociągach syfiastych :D nie no xd SOKi jak muszą to robią, jak nie muszą to walą w uja xD