Wpis z mikrobloga

@Smolarr: Mówisz, żeby usunęli Twój numer z bazy danych i informujesz, że rejestrujesz rozmowę i prosisz konsultanta o imię i nazwisko. Problem solved.
  • Odpowiedz
@Rabusek: To tak jak do mnie ostatnio dzwoni firma ubezpieczeniowa bo kończyło mi się oc i babka pyta czy chcę wysłuchać propozycji. Zgadzam się a ona przełącza mnie do kolegi i nagle słyszę, że czas oczekiwania to około 20 minut XD
  • Odpowiedz
Miałem dzisiaj podobny tel, tylko automat mi powiedział "dzień dobry tu bank beenpe pariba prosimy o pilny kontakt pod numerem telefonu 1500 100 900 dziękuję" nawet nie zdążyłem zarejestrować o co mnie prosi, a co dopiero numer zapamiętać xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@blunch: wstawaj, zesrałeś się. Baza danych jest najczęściej z innej firmy, więc konsultant nie może usuwać danych z innej firmy niż ta, w której pracuje. Tym bardziej nie może tego zrobić na ustne polecenie nawet cię nie widząc, bo skąd ma wiedzieć, że jesteś osobą uprawnioną do zgłaszania takich żądań? Na informację, że nagrywasz, 99,99% konsultantów się rozłączy, bo nikt ich nie może zmusić do wyrażenia na to zgody, a skoro
  • Odpowiedz
@Rabusek: dzwoni automat i dla oszędzenia 0.0001 grosza janusz biznesu ustawił aby najpierw dodzwonił się do Ciebie a dopiero wówczas podłączył wolnego agenta bo ich czas jest cenniejszy niż Twój - dla szefa marketingu
  • Odpowiedz
@Rabusek: może tak i jest - ale automat dzwoni do 20, a wolnych jest 2 konsultantów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A nie będzie czekał aż będzie 20 na 20, bo gdy któryś klient z tych 20 jednak nie odbierze lub od razu się rozłączy, to konsultant zmarnuje te 3.105 sekundy pracy bezproduktywnie aż dodzwoni się automat do 21-go i jak Janusz odłoży na fiata?
  • Odpowiedz
@blunch: E tam, robisz to źle.
Kiedyś też tak lawinowo dzwoniły telefony z jakimiś #!$%@?, fundacje, konsultanci, #!$%@? muje, dzikie węże, tylko daj i daj hajs. Zwykle odbierała matka, mówi że nie jest zainteresowana i jeb słuchawką. Raz jednak ja odebrałem. Jakaś fundacja „Promyczek słońca” czy inna podróba Polsatu, zbierają na biedne dzieci, ogółem to taka w #!$%@? bieda jest i proszą o dowolny datek, ale najlepiej taki od dychy w
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.