Wpis z mikrobloga

@Shatter: "dwa tygodnie są pracujące", ostro jak na dwa miesiące wolnego, ciężko się pewnie pozbierać na te kilka godzin na 2 tygodnie. I to ",mogą być dyżury w szkole w ferię" - nie wiem gdzie, może jakaś jedna osoba w świetlicy w szkołach najniższego szczebla, bo w szkole średniej nic takiego nie ma. PS. Jak coś to mam nauczyciela w bliskim otoczeniu i plus minus wiem jak to wygląda, więc jak
ale to przecież PiS mówiło, ze pieniądze są, wystarczy nie kraść. Nie przypominam sobie, żeby PO rozdawało socjal na lewo i prawo, to nauczyciele nie mieli za bardzo podstaw do protestu


@miki4ever: XD to dopiero jest bait
@Tarec: Lepiej nie ogarniać jak się sumuje współczynnik inflacji i machnąć się albo o około procenta, albo i nawet o dziesiąte procenta, niż nie potrafić samemu go znaleźć i wyliczyć, tylko kopiować kodziarskie pasty sugerujące występowanie jakiejś wyimaginowanej mega inflacji na 20%.

Czyli co, ta inflacja jest jeszcze mniejsza niż podałem, czy jak?
dlaczego? To nie przypadek, ze szykują się masowe protesty, jeżeli partia masowo rozdaje kasę każdy chce brać w tym udział.


@miki4ever: no ale chodzi wlasnie o to, że oni dostali kase (podwyżki pensji, kase na dzieci, czego wczesniej nie mieli), a robia strajki jak by nic nie dostali, kumasz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@badtek: Moja mama ma 2 dzieci i nie dostała ani grosza, bo nie było 500+.
Zobacz sobie dzbanie ile nauczyciele maja lat i jaka jest szansa że dostali jakiekolwiek pieniądze od państwa na wychowanie.