Wpis z mikrobloga

@Shatter: naczyciele teraz biadolą, że "misją dzieci nie wyżywią", mimo tego że teraz na 2jke dzieci dostaną 1 tys zl. Wcześniej za rządów PO na dzieci nic nie dostawali, ale jakoś dało się misją dzieci wykarmić XD
  • Odpowiedz
ale nie kłam xD


@Shatter: że niby gdize tu kłamstwo? po 5 latach jesteś mianowanym i z dodatkami zarabiasz 3 na reke, pracujac 20 godzin. Do tego ferie, wakacje, przerwy swiataczne i masz prawie 100 dni wolnych w roku. Przecietny pracownik ma 25.
  • Odpowiedz
@Shatter: nawet teraz nie wiem czy wiesz, ale jak by nie strajkowali, to od wielkiego czwartku do wczoraj mieliby wolne. Czyli wolny czwartek, piatek i wtorek po świetach. 3 dni ktorych nie miala zadna inna branża.
  • Odpowiedz
Czemu Ty dodajesz 500+ do dochodu nauczyciela? XDDDD


@krafo: @rasmor: bo nauczyciele mówią, że misją dzieci nie wykarmią... jakoś wcześniej bez 500+ dali rade wykarmić i nie strajkowali.
  • Odpowiedz
  • 6
@badtek podrzuć pomysł tam rządowi, żeby nauczyciele zrobili sobie 6 dzieci to dostaną 3k, z podstawą będzie razem 5k. Czego chcieć więcej?
  • Odpowiedz
od kilku lat nie ma żadnej inflacji


@kaaban: nie xD wcale xD.
Powiedz mi ile byś kupił w 2016 produktów za 100zł, a ile byś kupił dzisiaj. Na bank będzie tyle samo
  • Odpowiedz
Nauczyciel mianowany nie zarabia 3k na rękę, a wolne nauczyciela razem z weekendami i sfałszowanymi informacjami na temat wakacji (dwa tygodnie są pracujące) i ferii (mogą być dyżury w szkole), porównujesz do zaniżonej puli urlopów pracownika.

Jakbym pisał takie śmieci jak ty, to wstydziłbym się spojrzeć w lustro.


@Shatter: ble ble ble. Doucz sie i dorośnij.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
2016 cukier 4 zł, 2019 cukier 2 zł. W 2016 roku nauczyciel mogl kupic 500 cukrów, a w 2019 aż 1500 cukrów, czyli aż 15 razy wiecej cukrów.

#januszekonomii

@badtek: zajebiście, możesz wymieniać pojedyncze produkty, które poszły w dół ale nie powiesz mi że ceny dóbr podstawowych nie idą masakrycznie w górę i różnią się znacznie od tych z 2016 roku, co oczywiście spowodowane jest wydatkami państwa na np. ulubione Twoje
  • Odpowiedz