Wpis z mikrobloga

Mirki jak to jest?

Miałem zagro z matmy że średnią 1,47. Myślałem, se se na lajce poprawie ale zaczęli strajk. Byłem dzisiaj w szkole a oni strajkują nadal i moja babka od majmy jest na L4 niby. Na librusie nadal mam pałe. Ale teraz premier ma przepuszczać wszystkich maturzystów? (Mi się raczej należy przejście bo chciałem poprawić a mi nie dali) Ogólnie ta jedynka w dużej mierze to tylko dlatego że mnie nosiłem podręcznika i nam gały wstawiala

Czyli na lajcie kończę liceum i idę na mature czy nie. Bo nie wiem czy garniak kupować na matury i się coś uczyć. A został weekend

Z Niemca mam 3, z reli wychodzi mi 4,69 więc 5? Ta 5 to nie kasuje tej 1? Polski wycioglem na 2,60. A no i rozmawiałem dzisiaj z Panią Dyrektor ale ona mówi, że ona ma już dość i że nie zdaje głupia baba

Na maturze mam pisać rozszerzenie z wosu i histo bo mi się marzy coś ala socjologia/prawo biznesu

#licbaza #strajk #pis #pytanie #strajknauczycieli #szkolbaza #szkola #prawo #studbaza

Waszym zdaniem

  • Zdaje rok 23.8% (24)
  • Nie zdaje 76.2% (77)

Oddanych głosów: 101

  • 12
@jmuhha: jakas 5 z religi nie daje ci 2 z matmy, nie wiem w jaki sposob wg ciebie miałoby to działać. Fajnie sie obudziłeś bo z tego co slyszałem to 26 wystawiają wam oceny a w twoim przypadku jedyną możliwością jest egzamin komisyjny którego ci nie zrobią w 2 dnj