Wpis z mikrobloga

Planuje zrobić swój pierwszy tatuaż. Gdzie szukać inspiracji? Gdzie znajdę jakieś ciekawe wzory? Może doradzicie coś w tej kwestii?

Salon mam wybrany, gościu robi cuda. Nastawienie też mam, takie że chce to zrobić. Wiem, że to ingerencja w ciało na zawsze, ale jestem do tego przekonany. Chce zacząć od ramienia, w finalnym etapie chce pokryć całą rękę.

#tatuaze #tatuazboners
  • 21
@MamutStyle: na wstepie zaznacze ze niedawno skonczylem swoj caly rekaw w kolorze.
Zalezy co Ci sie podoba, generalnie dla mnie przynajmniej czesc tatuazu powinna miec jakies znaczenie dla Ciebie, nie ogarniam ludzi co robia jakis wzor tattoo "bo mi sie spodobalo". Cechy charakteru, zainteresowania, nawet wspomnienia. Inspiracje rowniez czerpalem z innych tatuazy ktore znalazlem w necie, natomiast projekt dostalem oryginalny zrobiony specjalnie dla mnie bo nie chcialem od kogos kopiowac.
@Yinxol: @janekkochanek123: Tatuaż ma oznaczać dla mnie nowy początek. Może to trywialne, nie jestem pierwszy który tak myśli. Ale tak właśnie jest, więc tatuaż będzie znaczył dla mnie wiele. Chce na pewno jakiś motyw pogański, związany z black metalem oraz religijny. Combo nie z tej ziemi, ale wiele we mnie sprzeczności, dlatego też taką mam wizję.

Jeśli mogę wiedzieć ile ostatecznie kosztował Cię cały rękaw?
@MamutStyle: 4k to licz lekką ręką, 2.5 to albo mało znany gość, albo ledwo otwarte studio, za mniej niż 1k mało kto dobry ci zrobi sesje całodzienną. W krakowskim Kulcie pytałem 2 lata temu, to mi powiedzieli że maks rękawa to 9k zł, zazwyczaj się jednak wyrabia w mniej sesji i ok 6k wychodzi. Tatuaże są drogie, ale tutaj nie oszczędzaj. Jak gość "robi cuda" to nastawiaj się na 5-6k, lepiej