Wpis z mikrobloga

@ajfonse: nie oszukujmy się, ale cały polski YT, to dno! wszystkie wyświetlenia, subskrypcje są bezczelnie kupowane i nic więcej! połowy kanałów, które mają oglądalność "odcinków" na poziomie 1-2 mln odsłon w ogóle nie znam, a na YT siedzę dniami i nocami, przepisem na to by grubemu wróciły suby i oglądalność jest albo właśnie ich kupienie albo wywołanie sztucznego ruchu na kanale, czyli zrobienie jakiejś afery, która spowoduje wzrost oglądalności... tak jak
  • Odpowiedz
@Bebzunator: też myślę, że afera ewentualnie może coś ruszyć wyświetlenia. Coś z tymi ulanymi lajwami nie wyszło po raz drugi, a nawet jak by robił to tam też same wykopki. TestShab jakością goni spiderweb i conowego więc tam też nie ma po co wchodzić.
  • Odpowiedz
@ajfonse: imho to co ruszy wyświetlenia, to jakieś trzęsienie ziemi typu faktyczne treningi i odchudzanie, albo jakiś ślub z Kaszanką, albo super konkursy z nagrodami. Sam mam kilka pomysłów, ale nie będę się tu nimi dzielił z wiadomych względów :)
  • Odpowiedz
@Bebzunator: Kiedyś faktycznie oglądało się dosyć przyjemnie, równia pochyła rozpoczęła się od wizyty Gadowskiego, kanał nabrał widzów wiadrem, ale również i przeciwników. Baron von wiszący cyc, poczuł się na równi z Gonciarzem neistatem i obrósł w piórka... Mam wrażenie, że już nie ogarnia czy jego życie to życie czy filmiki na Youtube, jeżeli wali do kamery na swoją bądź co bądź partnerkę, jak w ostatnim vlogu
  • Odpowiedz