Wpis z mikrobloga

Wojciech 27 Lublin

Zgłoszenie nr 501 z dnia 2019-04-27 00:21:05

Imię: Wojciech
Wiek: 27
Miejscowość: Lublin
Kim jestem?
Kim jestem? Łatwiej może mi będzie zastanawiać się nad swoimi namiętnościami niż nad wydarzeniami ze swego życia. Kogo kocham?

A tak na serio: dla lubiących literki i cyferki to INTJ i 5w4. Wierzę że kiedyś będę zabawny jak Chandler i błyskotliwy jak Słonimski. Mam patologiczno-neurotyczny lęk przed sztampowymi rozmowami i byciem nudziarzem w przedstawianiu swojej osoby. Używam humoru jako mechanizmu obronnego. Unikam sztywniactwa, poważnych sytuacji i często próbuję je rozładować luźnym podejściem. Bywam cyniczny i udaję, że nie jestem wrażliwy. Maniakalnie mierzę ciśnienie jak Hans Castorp temperaturę. Zapominam o telefonie gdy z kimś rozmawiam na żywo. Czasem gadam tekstami piosenek. Staram się być racjonalny, do większości rzeczy i spraw podchodzę z wyrozumiałością. Miły mizantrop z dużymi pokładami życzliwości, cierpliwości i spokoju. Ten ostatni czasem ulatuje, gdy w grę wchodzi rywalizacja, ale stołów jeszcze nie niszczę (sąsiadom się wytłumaczy, że remont!). Skryto-defetysta starający się oddawać do otoczenia tylko pozytywne emocje. Lubię drążyć i szukać odpowiedzi, ale nie studiowałem fizyki jak bohater od Zanussiego. Kiedyś może pogodzę się z tym, że nie mogę wiedzieć wszystkiego o wszystkim, ale zawsze będę marzył o zostaniu demonem Laplace'a. I chyba mimo wszystko już bardziej wolę być pretensjonalny niż głupi. Ale że lubię ironię to ironicznie pewnie tego drugiego też nie uniknę.

Wygląd
Gdyby życie było grą, to miałbym pierwsze miejsce u Klocucha w filmiku "grubole w grach". Zaletami mojego wyglądu jest to, że nie jestem rudy, nie mam melonika na głowie i z ust nie sterczy mi kieł zniekształcający moją szpetną fizys. Z innych cennych informacji: posiadam wzrost, włosy (mające kolor!), a nawet ubranie.

Zainteresowania
Cioran, vaporwave, asa nisi masa, curb your enthusiasm, dziwne rzeczy, memy. Rower i spacery są spoko, szczególnie odkrywanie fajnych miejsc w okolicy. Lubię oglądać stare filmy, niedawno odkryłem, że kino noir jest na serio świetne i lekkie do oglądania. Poza tym darzę sporym sentymentem filmy z lat 90. Lubię przeglądać się w czarnych lustrach w czarnych chatach. Mam słabość do oglądania ścigania się w kółko oraz kopania skórzanej kulki. Jeżeli Madryt to bardziej Prado niż Prada. I zdecydowanie Buszujący w zbożu > Mały Książę. Ubóstwiam niszowość i głaskanie zwierząt.

Czego oczekuję?
Chcę twoich emocji, one są w stanie mnie nakarmić. Chcę twoich myśli, przenosić się w inny wszechświat. No i oczywiście: szafirowe oczy, zmysłowe usta, wdzięczny sposób poruszania się, nienachalny uśmiech.

A tak na serio: czego oczekuję od partnerki? Normalności. Okazywania i przyjmowania wsparcia, bliskości. Umiejętności wyrażania swoich uczuć w cywilizowany sposób i rozmawiania o emocjach. Zarażania swoimi zainteresowaniami i entuzjazmem. Wzajemnego motywowania się do bycia lepszym, bo o to w tym wszystkim chodzi (żeby w końcu doprowadzić do upadku biznes kołczingowy). A reszta to fajny i miły dodatek.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Dla mnie idealny dzień z drugą połówką to taki, gdzie nadal potrafimy się dogadać, wyjaśnić na spokojnie pewne rzeczy i okazywać sobie bliskość/wsparcie, w momencie gdy czujemy, że jest między nami gorzej albo coś się nie układa, o. Cała sztampowa reszta czyli te wszystkie romantyczne wycieczki, spacerki, śniadanka do łóżka też w miarę się wpisują w idealny dzień, ale dla mnie sprowadza się to wszystko do jednego - wspólnego przeżywania momentów, podziwianiu i zachwycaniu się tymi samymi rzeczami. Doceniania czasu spędzanego razem. A to chyba jednak powinien być standard albo przynajmniej coś do czego się dąży, a nie jeden idealny dzień.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub może być, dzieci raczej nie, z używek papierosy i alkohol, aczkolwiek żółtego szalika nie potrzebuję. Reszta meh.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonylublin < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Wojciech 27 Lublin

Zgłoszenie nr 501 z dnia 2019-04-27 00:21:05

Im...

źródło: comment_UXLBtrHYg71Pt6pE3xz1X0CnauDxABkB.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz