Wpis z mikrobloga

Tylko 62,99$ [ok 242zł] za kamerę samochodową VIOFO A119s z GPS
Świetnie nagrywa w dzień i w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To najniższa cena w historii, dwa razy taniej niż w Polsce❗ Mam i polecam

VIOFO A119s z GPS

62.99$ [około 242zł] z Chin [CN]
Kod: Cardvr30
Dostawa EU Priority Line bez ryzyka VAT

Ewentualnie, jak ktoś woli podwójną kamerę, to polecam VIOFO A129 DUO z GPS

116,15$ [ok. 447zł] z Chin [CN]
Kod: BgAuMotor

119,00$ [ok. 458zł] z Europy [UK]
Kod: 2e37ad

recenzja
VIOFO A119S to udoskonalona wersja A119, która powstała z myślą nagrywania jak najlepszego obrazu w nocy. Zastosowano w nim przetwornik obrazu Sony IMX291 "Starvis" i obiektyw F/1.8. Jest to także główna cecha, którą różni się od A119. Osiągnięto świetną jakość obrazu w całkowitej ciemności.
Sama kamera ma kształt łezki i mocowana jest do szyby na taśmie dwustronnej 3M. Po zamontowaniu na szybie zajmuje ona niewiele miejsca. U mnie jest umieszczona [schowana] za lusterkiem wstecznym. Kamera ma ruchomy obiektyw [góra/dół], dzięki czemu możemy po przyklejeniu do szyby zmienić kadr.

Jeśli chodzi o nagrania otrzymujemy świetną jakość nagrywanego obrazu, zarówno w dzień, jak i w nocy. Kolory są naturalne, a obraz ostry. Niemal w każdych warunkach możemy odczytać tablice rejestracyjne innych samochodów. W zakresie rozdzielczości nagrania mamy do wyboru 1920 x 1080p FHD (60/30 klatek/s), 1280 x 720p HD (120/60/30 klatek/s). Obiektyw ma 135 stopni.

W kamerze znajdziemy też tryb WDR, czujnik wstrząsów i tryb parkingowy. Kamera z oferty ma też moduł GPS, dzięki czemu np. może być rejestrowana prędkość. Kamera ma kondensator.

Menu jest w języku polskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest proste i przejrzyste.

W zestawie otrzymujemy wszytko, co jest potrzebne:
- kamera
- moduł GPS
- ładowarka samochodowa
- kabel zasilania
- instrukcja w j. angielskim
- elementy do montażu [taśmy, zaczepy]

Kamera przychodzi w dobrze zabezpieczonej paczce, urządzenie jest osłonięte pianką.

Sam zamawiałem A119s z chińskiego magazynu, [czas dostawy ok 2tyg], oczywiście bez VAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

VIOFO A119s z GPS

62.99$ [około 242zł] z Chin [CN] najniższa cena w historii
Kod: Cardvr30
Dostawa EU Priority Line bez ryzyka VAT

VIOFO A129 DUO z GPS

116,15$ [ok. 447zł] z Chin [CN] najniższa cena w historii
Kod: BgAuMotor
Kod2: alibuy13213
Kod3: cara129
Kod4: CarA129
Dostawa EU Priority Line bez ryzyka VAT

119,00$ [ok. 458zł] z Europy [UK] najniższa cena w historii
Kod: 2e37ad
Dostawa z UK kurier

#itemyzchin #promocja #kamerasamochodowa #wideorejestrator #viofo #viofoa119 #viofoa119s #viofoa129 #banggood #sebeksspoleca


sebekss - Tylko 62,99$ [ok 242zł] za kamerę samochodową VIOFO A119s z GPS❗
Świetnie ...

źródło: comment_Aoo2joAKLF2WLzAHIG9fVQteX7eQY0pw.jpg

Pobierz
  • 26
Cardvr30


@sebekss: dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiedz mi proszę jeszcze:
- muszę dokupić jeszcze do niej kartę SD? Jeśli tak, polecasz jakąś czy po prostu klasa 10?
- zobaczyłem kilka nagrań na YT i może to głupie ale... czy żeby zapisać obraz muszę coś klikać czy elegancko mi zapisuje całą trasę? Jak to działa?
via Android
  • 0
@unster przy takiej karcie 32GB nagrasz dużo. Kamera dzieli nagrania na mniejsze, krotsze pliki [ustawiasz jakie mają być poszczególne nagrania]. tak, jest czujnik.
@sebekss: Kurcze, akurat chcę kupić ten model, ale nigdy nie korzystałem z tych chińskich stronek dla cebularzy xd Jak tam się kupuje, tak jak na allegro? I widzę, że chyba już po promocji bo cena 350zł. Ale w sumie i tak 100zł taniej niż w normalnych sklepach.
via Android
  • 1
@Metyloamina dalej jest w promocji, ale trzeba wpisać kod promocyjny: Cardvr30
Sklep jest legitny wejdz do sklepu przez link, zarejestruj się i kupuj ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jako wysyłkę wybierz EU Priority Line. Paczka idzie ok 2tygodnie