Wpis z mikrobloga

@dolores_tribbiani: #!$%@?. kim jest ta roxana wengiel? moja udręka zaczęła sie jak mnie stary kiedyś zawołał: te anonka patrz jakaś lasska wygrała eurowizje patrz, patrz.druga Eedyta górniak
,, dobra stary, wal sie".. nie no #!$%@? co mnie to. ,,ty też byś tak mogła anonka, tylko ty jesteş leniwa jak ten #!$%@?". o nie #!$%@? stary, tak sie nie bendziemy bawić. wyjebuje mu harnasia puszka 0,5l wysokochmielowy edycja limitowana a on jak nie wstanie i już chce mi kopa kabana #!$%@?ćale ja sie odsunełam i czubek w fotel jebnął piszczelem. ała. przez tydzień łaził jak kusy z rancza. ale beka z niego była na osiedlu, ale przejdźmy już do roxie.
razu pewnego grzejnik mi zaczął przeciekać, a że luty był to matce zwrócili za pita, więc zafundowaliśmy sobie nowy. ojciec po szymonka zadzwonił, żeby pomógł nam stary grzejnik na złom zawieść. pakujemy się już cało rodziną, wesoło było, prawie o grzejniku zapomnielișmy. dobra, zapakowani, szymonek i stary na przodzie i ten już guziki wszystki klika i radio puszczają. oczywiście na pierwszy ogień idzie radio wawa, bo tam to głównie diskopolo leci. ale nie nie... leciała rokxana węgiel. stary już sie buja i śpiewa. jak jest czensc po polsku to na luzie chce unosić sie na wietsze moge być tym kim zechce i sie stary chuśta jak epileptyk, znamy sie tyle lat i nie podejrzewałam go o takie klimaty. jak już wegiel doszła do tej cześći po angielsku to stary tylko pod nosem dam da ram param param. i znowu sie zaczyna,, anonka ty to też byś mogła zrobić kariere. ta roksana to sie nieźle wkręciła.. (gadolenie w jenzyku mojego starego) ". no ja niewiem kogo barwiej niawidze ostro. mojego starego czy roksany wengiel.
ale dzisiaj to przegieła pałe i zakrenciła ją jak ogon świni. Niedziela przed telewizofer a tu nagle DAM TA RAM PARAM PARAM. no anielski orszak niech mą dusze zbawi. jeszcze do pleja do reklamy ją wzieli . nieeeeeeeee.. NIEEE #!$%@?. ona mnie będzie menczyc i prześladowac i walic w dupsko przez cale zycie. przestansxie ją promować. Elo.

#roksanawegiel #pasta