Wpis z mikrobloga

I kolejna fala wysrywu. Dostane pewnie fale minusów, ale serio ?! Tak kochacie ten sport że wam szkoda kasy na wsparcie federacji i zawodników. PPV kosztuje dzis 7zł, a jak ktoś ma telewizje to bedzie w otwartym polsacie za free. Ale i tak trzeba się pochwalić jakim to jest się zaradnym bo się ma restream. A potem polecą tacy na główną cisnąć górników ze mają spieprzoną mentalność z lat 70. "należy mi się" "prywaciarz złodziej"
#ksw
  • 7
@rotmorf: mimo że jest tak dużo wpisów o restreamie, to zdecydowanie jest to mniejszość. Po prostu jak ktoś kupuje dostęp to o niczym tu pisać nie musi. Zostaw tych internetowych żebraków i niech sobie piszą. Do niczego ich takimi wpisami nie przekonasz, a tylko się nadenerwujesz jak ci wpadną i zaczną płakać we wpisie, że oni są bohaterami bo nie wspierają bogatego KSW!
@rotmorf: mnie zawsze bawią ludzie, którzy właśnie podczas gal KSW cisną ludzi, że szukają restreamów.
40zł wam szkoda? 7 zl wam szkoda? 20zl na fame mma wam szkoda? I tak za każdym #!$%@? razem, oczywiście to nie są duże pieniądze, jednak od zawsze to funkcjonuje i będzie funkcjonować. Czemu nie ma bólu dupy jeśli któś szuka stremów ekstraklasy, ufc? Albo jakiegokolwiek innego sportu.
Czy sam nigdy nie grałeś w gry ściągane
@rotmorf: fame mma kupiłem dwa razy ostatnio i kasa w błoto, skończyło się na oglądaniu restreamu, bo player nie działał i nie tylko ja miałem problem... po co ryzykować? ale ksw działa, to kupuję.