Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? xd. Pragnę od razu zaznaczyć, ze to nie bait. Właśnie wróciłem na mieszkanie w #warszawa bo od piątku byłem u dziewczyny. Na mieszkaniu miała się odbyć mała impreza urodzinowo(urodziny mial nasz sympatyczny kolega z Kurdystanu) -integracyjna. Ja jako osoba stroniąca od takich imprez wymyśliłem coś i się wywinąłem tak samo jeden kolega. Trzy pozostałe osoby miały sobie coś tam wypić i przekąsić na mieszkaniu. Tak przynajmniej wynikało z rozmowy grupowej na fb. Przed chwila wchodzę a tu bałagan jakieś puste butelki na półrocze po coca coli, zostawione chipsy itd. No standard wstaną to ogarną. No, ale wszedłem po cichu bo nie chciałem ich budzić. Nie chciałem wyjść na buca który dość, ze się wywinął to jeszcze ich budzi z rana. Nagle stoję sobie w korytarzu a tu kolezanka z pokoju obok wychodzi w samej bieliźnie z pokoju muhamada xd jakiego strzeliła buraka jak mnie zobaczyła zawieszającego kurtkę na wieszaku. Nic się nie pdezwala tylko weszła do swojego pokoju xd teraz tak sobie siedzę i myśle, kurde przecież ona ma chłopaka nie raz u nas siedział. Co prawda troche bucowaty cześć mówi z trudem, ale nie wiem czy mu nie napisać na fb. Powinienem go spokojnie wystalkowac. Co myślicie? Solidarność plemników czy je#ac, jej sprawa i zostawić to. #logikarozowychpaskow #truestory #corobic #pomocy #zdrada
  • 99