Wpis z mikrobloga

Co tu się dzieje? Przez jakąś typiare (czy kilka) nagle wszędzie komentarze "i jak my tu teraz mamy ufać kobietom?". Sama zmarnowalam dwa i pół roku życia na typa który leciał na tindery, badoo i spotykał się na lewo i prawo tam gdzie nie widziałam, ale jednak nie oceniam przez to reszty facetów i nie szukam bólu dupy. Ją rzeczywiście pieprzyć, ale Mirki, trochę mózgu i przestańcie robić szambo.
#dziewczynybeztabu
  • 11
@Mlekovitka: Może w końcu zrozumiecie że to wy dajecie dostęp do seksu. Mam nadzieje że ta inba się nie skończy do końca roku. Tak większość przykrości jakie macie z facetami są na pierwszym miejscu waszą sprawką.
@ChrisFella: słucham? A wy do cholery niewiniatka? W takim razie idąc twoim tokiem myślenia to, że kobieta "sprawia przykrość" to również wasza wina na pierwszym miejscu. I jeszcze przywal mi średniowiecznym postrzeganiem, że kobieta się szmaci a facet zalicza, no proszę! XD
@Mlekovitka: Taka jest prawda, to że zadajecie się z takimi typami to tylko wasza wina. Naprawdę jesteście na takim poziomie że nie jesteście wstanie dostrzec tego jak bardzo jesteście winne. To wy jesteście na straży seksu, jak go dajecie to jest wasza odpowiedzialność komu.

I tak szmata to coś innego niż playboy.
@ChrisFella: Ale ty z góry zakladasz, że byłam w zwiazku z jakimś badboyem o kamiennym sercu, a wrecz przeciwnie - był to normalny, miły facet z na pozór dobrym sercem, miał we mnie koleżankę, kochankę i kompana do blanta, a jednak. Więc twoja teoria upadła, wam również potrafi po prostu odwalić z kaprysy, mój drogi.