Wpis z mikrobloga

Czy u kogoś też się zminił sposób działania tych małych okienek czatu na fb? Jest to strasznie #!$%@?ące i niepraktyczne. Wcześniej mogłem mieć tyle konwersjacji ile chciałem i dopiero jak się ekran kończył to się coś takiego pojawiało. Teraz wszystkie okienka trzeba wyklikać z tej listy żeby zmienić rozmówcę. Ten co to wprowadził chyba nigdy nie miał otwarte więcej niż jedno okienko. Da się to zmienić jakoś?
#socialmedia #facebook #przegladarki
Pobierz
źródło: comment_dqM6bXRb7DZMJzXQcAvNhoBuuD33qfjB.jpg
  • 10
@Kojotoperz: są dwie opcje

1) jesteś w zamkniętej becie, 99,9% ludzi ma to stare działanie gdzie okienek było dużo
2) masz za małą rozdzielczość ekranu albo coś #!$%@? w przeglądarce
@rdy: Jeżeli jestem w zamkniętej becie to bez mojej wiedzy :D A rozdzielczość to rodzielczość natywna starego monitora SyncMaster 226BW (1680x1050). Hm, zaraz zobaczę bo to może są jakies komplikacje związane z medium mode w uBlock Origin (skrypty i ramki z domen zewnetrznych).
@psposki: Spędziłem godzine na szukaniu różnych opcji właściwie wszędzie na fb :D
@Kojotoperz: FB czasem robi takie bety dla bardzo wąskiego grona oczywiście bez informowania userów
ale rozdzielczość to nie jest pełne FHD więc może i tu być problem, może zmienili. Jakby ktoś z 1366x się wypowiedział to będziesz miał pewność na 100%
@Kojotoperz: Mam to samo, niesamowicie irytujące. Przeklikałem wszystko chyba co się dało i też nie mogę znaleźć. Jeśli uda Ci się naprawić to daj znać :D
@meql: Faktycznie :D Jeszcze pare godzin temu korzystałem z FB i było bez zmian. Dopiero po twojej wiadomości się zalogowałem i sprawdziłem. Rzeczywiście jest bez tego irytującego gówna :D