Wpis z mikrobloga

Oho, kolejny aspekt strajku nauczycieli się pojawił... Niedopuszczenie do matury z powodu strajku to zwykłe #!$%@?, ale #!$%@? teraz, że są pokrzywdzeni i biedni uczniowie, którzy nie piszą matury bo nie zdążyli poprawić ocen z powodu strajku i są niedopuszczeni do matury to jest jakiś #!$%@? absurd. Prawda jest taka, że żeby #!$%@?ć jakiś przedmiot w szkole średniej to #!$%@? trzeba być #!$%@? debilem, patusem i #!$%@? #!$%@? tępym nieukiem i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej, bo też chodziłem do liceum i znam paru takich idiotów i dobrze wiem że nie pisali matury na własne życzenie. Gdyby pisali to i tak #!$%@? by z tego był, może 30% a może poprawka w sierpniu. #strajknauczycieli #bekazpodludzi
  • 7
@Banderoza: Albo mieć depresję, która wbrew pozorom nie jest czymś niespotykanym i przez to też można #!$%@?ć przedmioty w szkole średniej. To tak BTW tego co napisałeś, bo z resztą można by się jeszcze zgodzić.
@Banderoza aż mi się przypominały osoby które cały rok miały #!$%@?, instagram/snapik całą lekcje, omijanie sprawdzianów, zero jakiejkolwiek wiedzy i takie debile budzą się dwa tygodnie przed klasyfikacją że może jednak fajnie by było zdać.. I jest płacz i #!$%@? bo to FACETKA MNIE #!$%@?ŁA.. A czyja to wina? Jej, czy może jednak twoja ? #!$%@?ą mnie tacy ludzie jak nikt inny..
@Ruzanka: Nie każdy ma rodziców którzy dają #!$%@? o stan psychiczny swojego dziecka, czy pedagogów/nauczycieli którzy za te psie pieniądze chcą się angażować.
Ja uwaliłem w liceum dwie klasy z powodu ciężkiej depresji, i każdy kto się nie zastanawia mógłby mnie określić jako skrajnego debila, a mam IQ sporo powyżej średniej, znajomość biegłą jednego języka i podstawową trzech innych, i wiedzę z kilkunastu obszarów od medycyny i psychologii, po elektronikę i