Wpis z mikrobloga

Mireczki, wszystko już się rozeszło i proszę aby teraz każdy z Was:
1. Potwierdził, że na pewno bierze udział w rozbiórce,
2. Wszedł w [ARKUSZ]( https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UVq5OB6FvFvLxsOu61vDR0bB8aCjn7RZ4PGIwy-6xrY/edit#gid=0) i zweryfikował:
a. Czy do Waszej osoby przypisane są odpowiednie perfumy i w odpowiedniej ilości (tabela 1),
b. Czy zgadza się kwota za całość dla Waszej osoby (tabela 3),
3. Napisał w komentarzu, jaka forma dostawy (kiosk, paczkomat, odbiór osobisty).
Po tym, gdy każdy potwierdzi chęć udziału, wyślę dane do przelewu na PW – i wolałbym przelew bez względu na to, czy wybierzecie odbiór osobisty czy wysyłkę.

@Onifai @Zabi96 @murekface @beer_man @senseiharanaoko @the_fifth_horseman @Qutaphone @b0Ls @coolerini @StefanBadyl @alisonn @Bubulon @newton82

Co do flakonów, to trafiają do:
1. Lanvin - @newton82
2. Mercedes - @murekface
3. Franck Olivier - @Zabi96
4. Bogart - @senseiharanaoko
5. Lalique - no i tu jest problem, bo jest remis ;p @murekface @Bubulon nie spodziewałem się, że dojdzie do takiej sytuacji i nie określiłem bardziej szczegółowych zasad, więc nie mogę wytypować, do kogo ma trafić flakon. Mam nadzieję, że sami dojdziecie do jakiegoś gentelmeńskiego porozumienia :D
  • 18
@Onifai @Zabi96 @murekface @the_fifth_horseman
Panowie, którzy zamówiliście mercedesa - jest lipa. Dostałem info ze sklepu, w którym zamawiałem, że nie mają merca na stanie.
Teraz tak - kolejna oferta pod kątem opłacalności wychodzi 1,08zł/ml. Potrzebuję Waszej decyzji, czy wolicie dopłacić czy raczej zrezygnować z zamówienia/samego merca.
Nie ukrywam, że #!$%@? sytuacja, tym bardziej, że zamówiłem już dekanty. No ale nic, dajcie znać, jaka jest Wasza opinia.
Pobierz
źródło: comment_ufzAGfOTnBK6X0Ngn3CZLjWxFrv2vAdc.jpg