Wpis z mikrobloga

  • 580
Wczoraj w pracy zmuszony byłem skorzystać z usług HIV=Taxi z powodu braku akceptacji ubera w księgowości. Po dłuższej chwili słuchania marudzenia złotówy na cały świat temat zszedł na strajk xD argumentem wąsacza który miał przekonać mnie do jego racji było pytanie czy chciałbym by lekarz podczas operowania mnie nie miał uprawnień i licencji do wykonywania zawodu xD czaicie to, gość porównuje zawód nie wymagający większego myślenia do zawodu chirurga po 10 latach ciężkiej nauki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #taxihiv #heheszki
  • 22
@Bepanten mi gadał o czarnej mafii i pedofilach, jak nakręcony. Dzień później był strajk. To było ze 3 lata temu. To był mój ostatni raz z tymi mó#!$%@?.

AAA. Jeden mi opowiedział fajną sztuczkę. #!$%@? wsiada do taksy, to każe mu płacić przed jazdą. Jak wysiada to drugi raz, bo przecież nie wie co się dzieje. I 3. raz jak odprowadza pod drzwi, żona płaci. Bez kitu. Taaaaki dumny był. Dno.
@wolny_kangur Dokładnie na tej samej zasadzie taksówkarz w Poznaniu obrobił znajomego z zagranicy - stała taksówka to nie wzywalem Ubera (głupi ja), pytam ile za odwiezienie kolegi do mnie bo ja jeszcze zostaje. 20zl uczciwa cena więc daję. Kolejnego dnia rano się dowiaduję że taksówkarz wykasowal go na drugie tyle xD

Albo Trójmiasto na lotnisko. Cena dla mnie choć lata temu 60zl chyba, cena dla mojej siostry 120, cena dla norweskich gości
@klepie-biede: stara Ksiegowa z czasów PRL, nie może być nawet paragon od cierpa. Tylko i wyłącznie Rachunek wypisany ręcznie lub FV. BTW lubie ból dupy złotowy jak ma pisać rachunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)