Wpis z mikrobloga

40/100 #100oldgamechallange

Chcesz być wołany? LINK
Czterdziesta gra a nas już prawie 1200 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiejsza gra:

GeneRally

Data wydania: maj 2002
Platformy: PC
Gatunek: Wyścigowa

Opis: Oj pamiętam jeszcze jak w podstawówce budowaliśmy mapy na których co chwile była pułapka czyhająca na nadjeżdżających do zakrętu, oj działo się i to dużo. Trzaskało się samochodami mocno i to bardzo mocno( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy tej gierce nie da się dać dużo opisu bo to trzeba poznać na własnej skórze, a tym bardziej że gra jest darmowa( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego też na tą deszczową majówkę wrzucam wam LINK do oficjalnej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: brak
Gry-online: brak

#retrogaming #staregry #gry
Krx_S - 40/100 #100oldgamechallange 

Chcesz być wołany? LINK
Czterdziesta gra a n...

źródło: comment_FH8Uqx5Hm1hC0UpyNnkz3aMVIIcQfCnj.jpg

Pobierz
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@Krx_S: @Kalafijor: jeśli ktoś jest chętny, niedawno reaktywowaliśmy ligę GeneRally Polska. Ligę prowadzimy na Discordzie, do którego link zaproszenia znajdziecie na generally.pl. Zawody dalej opierają się na wysyłaniu powtórek i nie ma "prawdziwego" multiplayera, ale za to z wysłanych powtórek składamy transmisje w stylu F1, można zobaczyć poniżej. Zapraszamy!
Lerhond - @Krx_S: @Kalafijor: jeśli ktoś jest chętny, niedawno reaktywowaliśmy ligę G...
@Krx_S: O, czekałem aż GeneRally się pojawi, grało się na infie!
Ale najbardziej pamiętam pierwszy raz jak ją spotkałem. Była na moim osiedlu sieć lokalna, gdzie można było udostępniać różne rzeczy, jeden sąsiad trzymał tam zdjęcia miasta zrobione z samolotu, inny soundtrack ze Shreka a jeden właśnie udostępniał tam GeneRally by inni mogli sobie skopiować i pograć. I później szukałem który to z nich, nawet nie pamiętam czy w końcu znalazłem