Wpis z mikrobloga

W końcu skończyłem. Jeszcze ciepły! Jak się podoba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam na mój pierwszy film z narracją, w którym dowiecie się jak powstał rysunek, czego użyłem do rysowania oraz wiele więcej >> https://www.youtube.com/watch?v=1v_BHzDPFv4
Jak macie pomysły na inne smoki, kreatury i tym podobne to piszcie! Mam zamiar zrobić więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój:
Instagram
Facebook
DeviantArt

Założyłem swój tag --> #bajanart pod, którym znajdziecie w przyszłości więcej moich prac.
Zapraszam chętnych do obserwowania ^^

#rysujzwykopem #rysunek #tworczoscwlasna #smok #wiwerna #design #fantasy #grafika
BajanArt - W końcu skończyłem. Jeszcze ciepły! Jak się podoba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam...

źródło: comment_3cTpPukQQJ3qo613hjErWuefPnQ00YcS.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@scorpio18k: @PrincePrzemko: @matka_boska_w_klapie: Okej to zaczynam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystko zależy od tego jak chcecie się nauczyć rysować. Jeśli chcecie przelewać na papier to co widzicie co jest najprostsze, to wystarczy, że będziecie jak najwięcej rysować czy to ze zdjęć czy natury. Polecam wtedy w miarę możliwości porównać wzór do tego co rysowaliście. Jak będziecie rysować ze zdjęć, to będzie wtedy najlepiej zestawić na
  • Odpowiedz
@BajanArt o takie rysunki nic nie robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Serio, dawno nie widziałem tak swietnego rysunku. A skoro pytasz o sugestie to moze następny jakiś smok umarlak(np Viserion bądź walka rhaegala z nim) czy jakas wodna kreatura typu kraken.
  • Odpowiedz
@BajanArt: Rysujesz tylko na kartkach czy może też używasz tabletów? Z takim talentem i skillem rozumiem, że z tego pewnie się utrzymujesz :p. Zarabiasz bardziej na sprzedaży wymyślonych przez siebie rysunków/ poprzez wyświetlenia na stronach czy może/też wykonujesz zlecenia?
Ostatnimi czasy też się bawię w rysowanie. Oczywiście porównując do Ciebie to jestem 100 lat za murzynami, ale coś tam próbuje :D
Jeśli też mogę wytypować jakiegoś stwora to od jakiegoś czasu
  • Odpowiedz
@Tyrande: dla tego rysunku robiłem szkic akurat na tablecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rysowanie to moje hobby, czasami coś pójdzie w świat. Ooo to ćwicz dalej :D I dzięki za pomysł!
  • Odpowiedz