Wpis z mikrobloga

Vox Populi. Top CRPG - 52 najlepsze gry Mirkobloga!

Zgodnie z obietnicą, choć z niewielkim opóźnieniem zamieszczam wyniki głosowania na najlepsze gry wszechczasów mirko.

Na liście pomimo kameralnego charakteru głosowania znalazły się aż 52 tytuły, dziękuję wszystkim za oddane głosy ;)
@Dziadekmietek @Eerika @sejsmita @kocio @Zeroskilla @Althorion @Silvaren @Lisaros @Ohlauu @KTMZ @TrueGrey @Dzierzb

Quo Vadis #crpg?



Pobierz Neurohaox - Vox Populi. Top CRPG - 52 najlepsze gry Mirkobloga!

Zgodnie z obietnic...
źródło: comment_C60ABK25Ay5NvjdKZKKqhsEAcQId3bg2.jpg
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Neurohaox: A mnie zdziwiło, że na nowe Divinity głosowałem tylko ja. Aż tak nie mam gustu? XD Bardzo fajna lista, która tylko uświadamia mnie ile jeszcze tytułów czeka na ogranie
@kocio: z takich typowych rpgów z ostatnich lat to właśnie nowe divinity jest mechanicznie ciekawe - mi osobiście mechanicznie ta gra bardzo się podobała, ale sam świat czy fabuła już była taka sobie. A poza tym było mi ciężko się pomieścić z limitacją punktową i ilością tytułów. Zaczynałem od pięciopunktowych głosów i później systematycznie zmniejszałem, żeby zmieścić na liście jeszcze jakiś tytuł choćby z jednym punkcikiem ;p
@Neurohaox: Cieszę się, że gracze docenili Fallout 3 i Fallout 4. Jak się okazuje, obie gry dorównują kultowej jedynce (widocznie nie jest wcale tak wyjątkową grą przy arcydziełach Bethesdy).Co ważniejsze chyba, pobiły jakieś mierne Gothici, Niery, Morrowindy, Icewindy, jakieś tam nudne Pillarsy, Elexy, starocie pokroju Ultimy, Age of Decadence i inne bieda erpegi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda, że ankieta była ustawiona i nie pozwoliłeś mi zmienić