Wpis z mikrobloga

Straciłem chęci do oglądania reszty odcinków po trzecim i wyciekach na reszte które wydają się wiarygodne. Zakończenie z tego co wiem miało być słodko-gorzkie, a wychodzi na to że będzie gorzko-#!$%@?, bo słodkiego to tam nic nie ma. 9 lat się ogląda ten serial, emocjonalnie się przywiązujesz do tych postaci, z ich zaletami i wadami, do tego świata i uniwersum po to żeby nasrano Ci na twarz na samym końcu przygody. W filmach to jeszcze rozumiem, bo są średnio dwugodzinne, więc nie zdążysz dobrze wsiąknąć w świat i przywiązać się do postaci żeby gorzkie zakończenie jakoś Cię zabolało, w serialach,a tym bardziej długich, z którymi często dorastasz wygląda to zupełnie inaczej. Nie muszę chyba powtarzać że D&D zdążyli już absolutnie zrujnować lore, fantasy i całą mitologie tego serialu, przez to w jak beznadziejny sposób poprowadzili i zakończyli wątek Nocnego Króla i Białych Wędrowców, w jak beznadziejny sposób poprowadzili postać Brana/Trój Okiej Wrony która miała potencjał żeby wokół niej napisać coś fajnego i kreatywnego. Teraz najprawdopodobniej czeka nas to że zostanie wyruchana większość postaci. A idźcie w #!$%@? wszyscy, D&D #!$%@?ć. Jak mieli iść w gorzkie zakończenie to w 200 % lepsze i bardziej satysfakcjonujące zakończenie byłoby jakby Nocny Król pierwsze wygrał bitwe o winterfell a na końcu wygrał bitwe o królewską przystań i zasiadł na tronie.

#got #graotron #gameofthrones #seriale
  • 6
@Nuker: 9 lat oglądasz ten serial, i jeszcze nie wiesz że

if you think this has a happy ending you haven't been paying attention


Przywiązywanie się do postaci w GOT, sorry, ale - ja #!$%@?! To jest najbardziej w stylu Martina - wygrywasz ze śmiercią, wielką bitwę, a zabija Ciebie coś mniejszego.
@Nuker: mam dokładnie to samo odczucie scenarzyści przygotowywali się 2 lata z 8 sezonem tylko po to żeby na końcu nasrac widowni do mordy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a co do zakończenia, mogę prosić o spoilery?
Dosłownie dorastałem z tym serialem :/ czekałem na kazdy sezon :/
To byl moj taki co roczny rytuał a to co teraz serwują mi twurcy na zakonczenie to kop w jaja