Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pewien problem. Znam się z pewną dziewczyną od kilku dobrych lat. Zawsze mi się z nią dobrze rozmawiało i w ogóle dobre relacje mamy. Ale zawsze wydawało mi się że coś do niej czuje. W ubiegłym roku chciałem zaprosić ja na wesele ale powiedziała mi że musiała by spytać chłopaka. Trochę mnie ścięło i oczywiście nie pytałem już więcej o pójście na wesele. Byliśmy raz w ciągu ostatnich miesięcy na weselu wspólnych znajomych i super się z nią bawiłem. Mój znajmy polecił mi żebym z nią porozmawiał o tym co ja myślę i czuje i żebym powiedział jej że na chwile muszę zerwać kontakt. Teraz pytanie czy powinienem z nią rozmawiać o tym i tym samym możliwe że psuć dość dobre relacje i zerwać kontakt na jakiś czas? Czy jednak odpuścić? #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
W ubiegłym roku chciałem zaprosić ja na wesele ale powiedziała mi że musiała by spytać chłopaka. Trochę mnie ścięło i oczywiście nie pytałem już więcej o pójście na wesele.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiedziałeś że ma chłopaka czy jak?
  • Odpowiedz