Wpis z mikrobloga

cały rok się uczyłem do matmy i mam jeszcze jednego asa w rękawie

dam znać jutro na tagu jak poszło, ale cel to 100% i wyjście długo przed końcem czasu przy dwójce na koniec z matmy bo #!$%@? system
#matura
  • 30
  • Odpowiedz
@vovo: Ja może nie miałem 100%, ale napisałem na solidne 76 mając wybłaganą 2 na koniec roku i zagrożenie na każdy możliwy semestr.
  • Odpowiedz
@vovo: Ja mialem podobna sytuacje w gimnazjum. Trójkowy uczen z nieodpowiednim zachowaniem, a jako jedyny mialem 50/50 z matmy. Mina wychowawczyni ktorekj córeczka-prymuska dostala ponizej 30 bezcenna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@vovo: phi, ja tak zrobiłem w swoim liceum lat temu 7 i nie potrzebowałem się chwalić czymkolwiek w sieci. Na studiach 3 semestry matematyki zdane w 1, 2 i 1 terminie, zawsze dopuszczany do egz (a to nie było na AGH takie hop siup), dopik z matmy w Lo był tylko i wyłącznie moim nieogarem. Także można i nie trzeba robić popisywanka na mikro.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ld93 O to ja tak samo miałem 4 lata temu. Matma na politechnice zdana bez problemowo na 4 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
ja zdałem na 50% rozwiązując to co się dało równaniami na krzyż (ułamki, procenty etc) zostawilem tylko funkcje
i całość zajęła 45min, polecam serio xD
  • Odpowiedz