Wpis z mikrobloga

@Touchamynoodles: Polaczki zawsze narzekają, zobaczą na reddicie, że ludzie narzekają to i oni narzekają, tragedii wielkiej nie ma.
Było ciemno no bo było, może za bardzo, może celowo.
Był Starbucks. Były jakieś dziwne decyzję taktyczne w 3 odcinku, źle zrobiony wątek z Nocnym Królem bo padł za szybko i wg wielu bezsensownie.
Jak umierali fani bohaterowie to żal, jak nie umarli w 3 to źle xd
Na pewno mogli wymyślić to
@Touchamynoodles: w moim odczuciu nie tak bardzo.

Jako fan pierwszych sezonów, od czasów czerwonego wesela jest pik w dół - teleporty postaci, splaszczenie motywacji i relacji bohaterów, tanie rozwiązania fabularne, absurdalne plot armory etc.

Teraz tylko jest to bardziej widoczne, jako że stawka się zamyka i nie da się udawać, że niektóre rozwiązania - mimo że durne - do czegoś prowadzą.

Jeśli więc np. sezon 7 był dla ciebie spoko, to
@pjoooter: Skąd u was się bierze to #!$%@? myślenie? Narzekać nie można bo Reddit, fabuły oceniać też nie bo nie jestem krytykiem filmowym. Noż #!$%@? i jeszcze wyjeżdżasz z polaczkowiscią, gdyż mam czelność być niezadowolony z coraz głupszej fabuły, urwanych wątków, cięcia kosztów animacji, z artefaktów na ekranie, płytkich dialogów, z łotrzyka z nikąd. Nawet się #!$%@? nie zgadza szrama tyriona czy wyrwa w bramie zrobiona przez nieumarłego smoka. Jak mają
@Mnichuy: kurva, pośpiech widać, czasu brak, wątków mnóstwo.
Rozbieżności serial - książka duże.
Wiele rzeczy nielogicznych, e to tylko serial, ja tam się cieszę, że w ogóle wyszedł nowy sezon a nie czekać na kolejny tom od Martina następne lata.
Jak by mi się nie podobało to bym przestał oglądać, a nie oglądał by ponarzekać.
Ja się bawię dobrze, czekam co się odjaniepawli w następnych 2 odcinkach za przyczyną braku logiki