Wpis z mikrobloga

@9Japko9: no to jest generalnie jedyna słuszna metoda obstawiania freaków, stawianie na faworytów mija się z celem, a tak zawsze można coś ustrzelić przy niewielkim wkładzie, mi dzisiaj zabrakło Ostrego, żeby wyjąć 2k, więc jest 500 na pocieszenie po ustrzeleniu Polaka i Wiewióra
  • 1
@spikelan: tańcula bardzo słabo się pokazał na ostatniej walce i do tego te afery wokół niego to podejrzewałem, ze nie będzie w dobrej formie, a Alan bił się już w MMA w odróżnieniu od Zadory (no chyba że się też bił, bo nie sprawdzałem), zazwyczaj Ci co już coś mieli z parterem we „frikach” to wygrywają. Reszty zawodników nie obstawiałem, bo loteria moim zdaniem
  • 0
@Malinowy_nos: jakiś czas temu jak wygrałem podobną sumę, tak samo mi koleś napisał xd nie obstawiam często, „dowodem” może być to że prawie za każdym razem muszę hasło sobie do konta przypomnieć, bo zapominam jakie ustawiłem
@Mellisuga: Szczególnie walki Alana dobrze jest obstawiać na underdogow. Gość ewidentnie ma jakiś związek z ustawianiem meczów. Kilka gal temu widać było jak ewidentnie się podkłada w walce z debiutantem