Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele, całutki dzień męczyłem się z wgraniem obrazka, który zajmował szalone 380KB, więc myślałem, że mnie szlag trafi.

"Prospect" (2018), to minimalistyczne, oldschoolowe #scifi, które do tego jest strasznie powolne.

Historia opowiada o dziewczynie, która musi współpracować z opryszkiem, który zabił jej ojca, aby móc wydostać się z nieznanej planety.

Już same stroje oraz bronie pokazują, że nie mamy do czynienia z jakimś nowoczesnym syfy, ponieważ to wszystko z jednej strony wygląda prowizorycznie, a zarazem tak oldschoolowo, że aż może się podobać..
Jeśli kostiumy w "Infini" nie kojarzyły się wam z jakimś bieda-cosplay`em, to i podczas tego seansu nie będziecie narzekać, a jeśli nie znacie tego tytułu, to polecam nadrobić dla samych chaotycznych omamów, które dotykają głównego bohatera.

Lubisz powolne sci-fi, które jest całkowicie inne od tego co oferuje nam mainstream, a do tego lubisz minimalizm? To w takim razie bierzta ten tytuł bez popity, a obiecuję, że się nie zawiedziesz.

PS Właściwie już po samym plakacie powinienniście wiedzieć, czy to są wasze klimaty.

Pozdrawia #filmowyjanusz

INSTAGRAM BLOG FACEBOOK

#filmnawieczor #film #oldschool #retro #minimalizm
hacerking - Ja pierdziele, całutki dzień męczyłem się z wgraniem obrazka, który zajmo...

źródło: comment_eiMrG1vLDs3aMDRNlcRbuHfsrBNWlaMV.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@mixererek: Powiem ci szczerze, że nawet nie zwróciłem na to uwagi, ponieważ dobrze grała.

PS Sprawdź wersję krótkometrażową z 2016, jeśli nie chcesz tracić czasu na cały film, a wtedy już wyrobisz sobie zdanie na jej temat
  • Odpowiedz
@hacerking: Widziałem ostatnio, ale długo się przymierzałem. Klimat bardzo fajny, dobre patenty z tymi glutami w ziemi i i w ogóle. Jednak mogłoby się to jakoś szybciej potoczyć, film troszkę męczy.
  • Odpowiedz
@furia_pawiana: No to czas na piratebay oraz tłumaczenie, które dostajemy dzięki Hatakom.
@SzczeryTyp: Faktem jest, że niektórych mogą znużyć te dłuższe ujęcia lasu, lecz to powstało na podstawie krótkometrażówki o tym samym tytule, więc można na to wszystko inaczej spojrzeć, gdy zobaczymy oryginał.
  • Odpowiedz
@hacerking:

Gdybyś potrzebował szybkiego i łatwego hostingu, polecam
https://www.techpowerup.org/upload
Nie zawiódł mnie ani razu od 3 lat - jedyny minus to brak konta, czyli nie logujesz się tylko od razu wrzucasz.
Tyle że wtedy nie masz potem kontroli nad wyrzuconym zdjęciem - ale po co mieć przy jakichś fotkach z sieci ? ;)
Przynajmniej jest tak szybki, że nigdy nie zrywa połączenia, nawet jak miałem w telefonie
"lejek" 512kb/s...
  • Odpowiedz