Wpis z mikrobloga

@marcelus: Nie jest bezsensowna bo takie trzymanie bękarta na zamku to kłucie w oczy zdradą i robienie z Catelyn swego rodzaju pośmiewiska. Nie miałaby mu za złe gdyby był zdjęty z widoku a nie wręcz traktowany prawie jak Stark. Musimy przyjąć tutaj bardziej średniowieczne standardy, do takich spraw podchodzono wtedy bardziej serio.

Btw w książce Robert chciał sprowadzić do KL Mia Stone, swojego bękarta, Cersei jawnie mu zasugerowała, że jak to
@marcelus: najlepsze jest to, że w książce ludzie sądzą, ze Cat również ma na sumieniu zdradę. Chodzi o to, że wszystkie dzieci starków mają rude wlosy (robb, sansa, bran, rickon) a tylko arya ma ciemne tak jak Jon xD do tego arya jest brzydka, stąd wersja ludzi że Cat pewnie zdradziła neda.
@marcelus: Jestem na początku jeśli chodzi o książki, ale powiem szczerze ze bardzo nie przypadł mi charakter Catelyn, jej akt czytało mi się z mindfuckiem na twarzy dlaczego ona sie tak zachowuje, te jej humorki też irytujące, jej nienawiść do Jona jest abstrakcyjna na swój sposób, bo jak autor posta zauważył, po tylu latach jest świeża, słyszałem ze ona zostaje wskrzeszona i jeśli mogę zadać kilka pytań, jest to na zasadzie