Wpis z mikrobloga

Typowa Pawłowicz jest typowa. Ona powinna mieć zakaz publicznego wypowiadania się... A wiecie co jest najgorsze? Że to dziecko, u którego stwierdzono bardzo poważne uszkodzenie mózgu chciano wywieźć do Watykanu, do szpitala Bambino Gesù, który znany jest głównie z ogromnego skandalu: wybudzenia dzieci podczas operacji, gdy lekarze spieszą się, by w grafiku upchnąć jak najwięcej pacjentów. Przeterminowanych leków, niewysterylizowanych narzędzi i igieł, brudnych rąk i idącej za tym wysokiej śmiertelności na oddziałach.

Oczywiście chodziło o zmaksymalizowanie zysków, bo jakżeżby inaczej... ( ͠° °)
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1711792,1,bambino-ges-szpital-watykanu-przeterminowane-leki-wysoka-smiertelnosc-nieludzkie-warunki.read

#polityka #bekazpisu #pawlowicz #bekazkatoli #jpd #patologiazewsi #royalbaby
xandra - Typowa Pawłowicz jest typowa. Ona powinna mieć zakaz publicznego wypowiadani...

źródło: comment_aAuR8rrGRt87e3OMS1RzPkEgP5D2Q0Wh.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
jakim prawem sąd zakazuje leczyć ci własnego dziecka

@bolczan: dziecko nie jest Twoją własnością, tylko indywidualnym człowiekiem z pełnym zestawem przysługujących mu z tego faktu praw. Co więcej, jako społeczeństwo zgadzamy się co do tego, że powinniśmy chronić tych, którzy nie są w stanie obronić się samodzielnie - po to tworzymy rozmaite ośrodki interwencji kryzysowej, pomocy społecznej, przepisy o ubezwłasnowolnieniu itd. Zgadzamy się również co do tego, że konflikty powinny być
  • Odpowiedz
*jakiejś terapii, a nie transfuzji - transfuzja miała być tylko przykładem nakazanej terapii, ale widać weszła mi do głowy :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xandra: Co mam rozumieć, że ty dla dobra innych chcesz kneblować im usta? Już ja znam takich dobrodzieji z historii świata. Na końcu zawsze kończy się śmiercią niewinnych.
Być może nieco przesadzam, ale to jak bronisz swojego stanowiska potwierdza, że masz totalitarne skłonności. Pozwól ludziom ponosić konsekwencje swoich czynów.
  • Odpowiedz