Wpis z mikrobloga

Dzieńdobry państwu, to ja, Warmianin. Niedawno, jak tak powiem brzydko, #!$%@? mnie dla Majora, a ja przyprowadził pijaka, odnoszę(?), przyznaję się. Kurrwa. Nie rugałem się nigdy, ale....... z tego powodu, że już mnie nerwy ponoś-ponieśli. Dość kurrwa z białostockimi #!$%@? złodziejami będzie! Dość #!$%@?, ja powiedziałem tutaj teraz. Ja sie nie boje sie! Ani wariatkowa, ani pierdla, ani nikogo. Bo ja powiedziałem, dość #!$%@?. Wy nie umiecie robić tego co ja, pokazać siłę... Ja pokażę sam siłę, #!$%@?. (Major: siłę oooo, siłę oooo! Siłaaaa!) Poch-pochodzę pok-po, yyy, lamba-lambardach, zasranych tych, a znajdę ten... (Major: SIŁAAA!) Znajdę! Wy jeszcze nie wiecie co to Warmianin! Pamiętaj, złodziejku, daję ci czas! Do odniesienia tej rzeczy! Obiecałeś, że #!$%@? naprawisz i przyniesiesz! W ten sam dzień! (Major: Już, sąsiad...) Ile, ile dni to mie-mija? (Major: Głośniej krzycz, głośniej!) Ile mija to dni, złodziejku? Ja Cię znajdę. Nie podzie, nina, ni na ziemi to pod ziemią znajdę, ale wykopię #!$%@?. Ale, reszta ludzie, proszę po mnie nie jechać. Dziękuję.

#kononowicz #transkrypcjeboze #patostreamy
KD73011 - Dzieńdobry państwu, to ja, Warmianin. Niedawno, jak tak powiem brzydko, #!$...

źródło: comment_4i7qCiuTNmJT7aQpBsFYmLQa19403rkX.jpg

Pobierz
  • 6