Wpis z mikrobloga

Może dlatego nigdy nie miałem seksów/nigdy nie byłem w związku:
Za każdym razem, kiedy widzę się ze znajomymi w towarzystwie 100% męskim to jest możliwość pośmieszkowania przy piwie i przy okazji pogadania chociażby o polityce/geopolityce/socjologii.
Jak słucham rozmów różowych to ręce opadają: Netflix, wydarzenia mające miejsce na ostatniej imprezie, komedie romantyczne, jakieś gówno-seriale... Kiedy miałem jeszcze jakieś koleżanki w licbazie, to przy każdym spotkaniu musiałem się cofać w rozwoju i unikać jakichkolwiek bardziej "skomplikowanych" pojęć - to była jedyna opcja na przeprowadzenie rozmowy jak równy z równym.
Nosz #!$%@? przecież budowanie dłuższej relacji z kimś takim wydaje się być niemożliwe. #przegryw #takaprawda #rozowepaski #logikarozowychpaskow #dziewczynybeztabu #zwiazki #seks
G.....r - Może dlatego nigdy nie miałem seksów/nigdy nie byłem w związku:
Za każdym ...

źródło: comment_WDC7WgsDEsJAKthlxQWdONZME9jvrq8s.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
Netflix, wydarzenia mające miejsce na ostatniej imprezie, komedie romantyczne, jakieś gówno-seriale


@GreatMajster: Czyli 4 różne rzeczy, a z ciekawości zobaczyłem o czym ty piszesz w ostatnich kilkudziesięciu postach. przegryw,przegryw,przegryw i boli mnie głowa. Gratulacje, w połowie dorównałeś kobietom.
  • Odpowiedz
@GreatMajster: Tak samo jak piwo i "real life", a powiedziałbym nawet, że w peciwieństwie do bycia w towarzystwie to w necie ludzie bardziej pokazują swoją prawdziwą "twarz" i to co myślą.
  • Odpowiedz
w necie ludzie bardziej pokazują swoją prawdziwą "twarz" i to co myślą.


@Luks_x: Tak i nie. Po wypoku nie da się stwierdzić niemal czegokolwiek o drugiej osobie.
Przykładowo mam też konto na twitterze, na którym komentuje sprawy związane z konfliktami zbrojnymi na BW.
  • Odpowiedz
@GreatMajster: A może te "puste kobiety" też na Twitterze komentują sprawy związane z np polityką? :)
Nie to bym się czepiał, ale chyba towarzystwo musisz zmienić. Co prawda uważam, że kobiety są mniej inteligentne od facetów, ale zdaje się, że źle trafiłeś.
  • Odpowiedz
@Luks_x: No więc ci pisze, że po twitterze/wypoku nie da się wiele stwierdzić. Wiele rzeczy(m.in. wspomnianą kwestię) weryfikuje życie "w realu", a to jak wygląda opisałem w ów wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GreatMajster dzisiaj byłam z takimi własnie laskami i całe nasze spotkanie można skrócić do tego że przegląd instagramów, pogadanie o serialach pokroju Dynastia czy innych płytkich produkcjach opierajacych się na gówno dramach, ładnych aktorach i bardzo bogatym wystroju wnętrz sie odbył. Mnie osobiście to znudziło do tego stopnia że jednym uchem to co one gadały wlatywało a drugim wylatywało. Żeby nie było że się nie udzielałam w ich rozmowach to czasami dawałam
  • Odpowiedz
Ale to też zależy od kobiet. Bo są róże. Z niektórymi da się pogadać o czymś ciekawszym niż seriale, ciuchy czy obrabianie dupska innym . Ale ja w swoim życiu spotkałam takie ogarnięte dziewczyny może z 3
  • Odpowiedz
W tym czasie przeglądałam sobie wykop


@DziewczynaChaos: Szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to też zależy od kobiet. Bo są róże. Z niektórymi da się pogadać o czymś ciekawszym niż seriale, ciuchy czy obrabianie dupska innym . Ale ja w swoim życiu spotkałam takie ogarnięte dziewczyny może z 3


@DziewczynaChaos: Powiem tak: jestem maksymalnie zniechęcony do relacji z różowymi w dużej mierze właśnie przez fakt, że
  • Odpowiedz
@GreatMajster: Jeśli bym kierował się tylko obrazem kobiet przedstawianym tutaj na wykopie to bym chyba nigdy nie próbował żadnej poznać.
Kobieta też człowiek, naprawdę istnieją takie z którymi pogadasz o wszystkim, tylko znaleźć trzeba. Takie ciekawe się zwykle nie afiszują więc polecam grupy na FB typu Introwertycy np. :D
  • Odpowiedz
przykro mi że dziewczyny na które trafiłeś w swoim życiu zniechęcony Cię do jakichkolwiek relacji z kobietami. Wstyd mi za nie


@DziewczynaChaos: Przynajmniej nauczyłem się patrzeć w "trzeźwy" sposób na te całe relacje damsko-męskie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

widocznie trzeba coś sobą reprezentować, by zainteresować kobiety, które na każdy temat umieją rozmawiać


@ruok:
G.....r - > przykro mi że dziewczyny na które trafiłeś w swoim życiu zniechęcony Cię ...

źródło: comment_hOufUzgLbDhpKqXG63Q3MAS28KWHZC20.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz