Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
19 lat. Mam wspaniałą dziewczynę i cudowną "kochankę". Ta druga wie o pierwszej, pierwsza nie wie o drugiej nic poza tym, że się znamy i kiedyś mieliśmy kilka zbliżeń, myśli, że to już przeszłość. Po prawie roku trwania takiej chorej sytuacji przyszedł czas, żeby to skończyć. Nie jestem w stanie podjąć decyzji o zakończeniu, ktorejś z relacji. Wiem, że coś takiego jest przynajmniej wątpliwe moralnie, ale podejmując decyzje, nie kierowałem się chęcią zysku ani nie myślałem o seksie. Obiecuje sobie tylko, że więcej nie dopuszcze do takiej sytuacji, chociaż wiem, że mam z tym problem, bo w czasie trwania tych relacji miałem trzy o wiele krótsze przygody. Nigdy więcej.
#zwiazki #rozstanie #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 77
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: dlatego Polacy powinni zalegalizować wielożeństwo. Mężczyzna mógłby mieć tyle kobiet na ile go stać itd. To mógłby być prawdziwy program demograficzny dla naszego kraju. Problem jedynie mógłby być z mentalnoscią Polaków, tymczasem na zachodzie staje się to już normalne.
@NamietnyDzwigowy: halo, jak to jeden facet z wieloma żonami? Przecież by się pozabijały jakby widziały że któraś jest faworyzowana albo częściej ruchana niż inne. Poza tym pragnę przypomnieć że z demograficznego punktu widzenia to facetów jest więcej niż kobiet, więc jeśli już to powinno iść w drugą stronę, czyli jedna kobieta i wielu facetów. No pomyśl, kobiety wiecznie narzekają i czegoś im brakuje, przede wszystkim atencji od faceta. Taka sytuacja rozwiązałaby