Wpis z mikrobloga

  • 23
@corryand takie #!$%@? o niej za jej plecami a laska w dwa dni zrobila +30k followersow. W takim tepie hejtowania jej zrobicie jej druga setke i jej wartosc marketingowa wzrosnie 10krotnie i marki beda sie bić o to by Weganka byla twarza ich marki albo by ich promowala. Dzieki temu jak jej postac spolaryzowala spoleczenstwo laska zyskala takie zasiegi bez precedensu. Chcieliscie spuscic weganke w kiblu a to ona bedzie najwiekszym wygrywem tego programu... Nie osoba która wyjdzie z czekiem ma kilka stówek jako zwyciezca.

wykopfejs.psd
#bigbrother #instagram #wykopfejs
Shewie - @corryand takie #!$%@? o niej za jej plecami a laska w dwa dni zrobila +30k ...

źródło: comment_HQAiO0FZjllu42WDJMUbgBut6BgexyZI.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Shewie: Zrobiła chyba 15k przez ostatnie 24h. Poprzednie 15k w trakcie trwania programu. Na moje niech zrobi nawet i 50k w jedną noc. Laska opuściła już program. Można się pośmiać z contentu którego naprodukowała i którego stała się "inspiracją", ale trzeba mieć w sobie wiele frustracji imo żeby teraz życzyć jej cokolwiek źle. Jeden białostoczanin już nikczemnie tu zapowiedział, że jak zobaczy ją na ulicy to od razu zda relację, by
  • Odpowiedz
@Shewie: tylko co nas obchodzi jej wartość marketingowa na portalu, gdzie wyznacznikiem sukcesu jest Linkiewicz?
To tak, jakbyśmy mieli miec ból dupy o to, że Janusz Dzięcioł zgarnął pół bańki. Dostarczała nam contentu do śmieszkowania, memów i tyle.
  • Odpowiedz
@reveh: Ona ma popularnosc w MEDIACH, Instagram, YT, Facebook, portale w tym Wykop. Ona te pol banki zarobi w kilka miesiecy i bedzie odcinala kupony. Moze Cie to noe obchodzic, ale to rowniez dzieki Tobie bedzie miala wiekdzy hajsik niz jakby wygrala BB :]
  • Odpowiedz
@Shewie: @yrsanesbo: na insta największe zasięgi ma laska od obciągania po koncertach i wysysania kresek z benkow także tyle warta ta popularność i serio nie wiem kto targetuje takich ludzi do promocji.

Mido tego wiele osób liczyło na kontynuację dramy na insta jak wróci normalność to z tych 15 k może 1 k zostanie.

Mimo wszystko to nie ona jest jest symbolem upadku tylko jej chłop który wszedł z misją
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
I tak na tym wszystkim zarobi najwięcej TVN :D 50 % wszystkich profitów z reklam i mediów społecznościowych dla nich :D
  • Odpowiedz
@Shewie: a niech sobie będzie nawet twarzą rajstop wege, czy ktoś jej żałuje zasięgów? Owszem, ilość fanów jej podskoczyła, ale w jakimś sporym procencie, nawet nie wiem czy nie większym, tych mało życzliwych, którzy obserwują dla beki. No nie wiem czy to taka fajna świadomość, że ma się w followersach potężne stado hejterskich kretów.
  • Odpowiedz
@Shewie: mnie to nie boli, ze jakies uposledzone marki beda sie reklamowac za jej pośrednictwem, ale wiadomo jaki to target ludzi. 90% obserwujących ją to dzieci, które są zapatrzone w "dorosłą Justynke", też chcą tak kochać zwierzęta. Masz racje nie ma co jej robić dodatkowej reklamy, jeden szczery post wystarczy, jednak trudno o brak komentarza kiedy ona dalej sie upokarza i ciagnie te zalosne paranoje przekonujac dzieci do tego ze to
  • Odpowiedz
@Shewie @Maro770618 @yrsanesbo @keyla Niech se nawet ma 500 tysięcy. #!$%@? mnie to obchodzi. Trzeba być zawistnym debilem, żeby się takimi szujami przejmować. Gdyby nie to, że ma problemy umysłowe to w tym momencie ma już 200k followersów. Bo jednak ludzie zauważyli, że jest egoistką i paranoiczką. Zresztą spójrz kto się udziela na jej profilach. Średnia wieku to jest maks 12 lat.
Tak jak napisał @krol_bolu laska, która obciągła czarnego #!$%@?, a
  • Odpowiedz
@qq4life: mowisz, ze zawistnym debilem? :D właśnie poszedłem sprawdzic i na insta laski okolo 26 lat ja obserwuja, młodsze to raczej Maffashion i te rudą od Bibera. Poza tym mlodsze sa na TikToku a starsi na FB zostali i troche na insta
  • Odpowiedz
@yrsanesbo: No tak, a jak to inaczej nazwiesz? Kogo to obchodzi, że więcej zarobi. Tylko zawistnych ludzi. To nie zmieni faktu, że ma problemy dziewczyna z głową. Przede wszystkim mało kto miał problem z jej weganizmem. Na tym tle ma ogromną wiedzę, więc samych weganów dużo przybyło.
Pośmialiśmy się. Uciekła z programu i tu się kończy jej temat. Memy nie zginą.
  • Odpowiedz