Wpis z mikrobloga

Apropo mojego dzisiejszego wpisu o feministce która zaatakowała typa i później płakała, bo dostała gazem po oczach, to widzę że neuropki już zdążyły typowi lincz w internecie zrobić, bo rzekomo zaatakował tą typiarkę za samo noszenie wlepek na ubraniu.

Poniżej link do wpisu @Andreth

https://www.wykop.pl/wpis/41053057/osobnik-ktory-dzisiaj-na-patelni-ok-18-00-zaatakow/

Zrobiłem też screena.

Tu opka pisze, że tamta feministka miała wlepki na ubraniu i za to została zaatakowana

https://www.wykop.pl/wpis/41053057/osobnik-ktory-dzisiaj-na-patelni-ok-18-00-zaatakow/#comment-144337003

Co jest oczywiście, kłamstwem, które dementuje sama rzekoma ofiara, która przyznaje się do tego, że obklejała mienie publiczne tymi wlepkami.

Link do filmu tutaj.

https://streamable.com/bokh7

Na tym samym filmie widać też, że feministka dostała gazem dopiero wtedy gdy podeszła do odchodzącego faceta i szarpnęła go za ramię, co dementuje w oczywisty sposób twierdzenie, że to był atak z jego strony, bo widać, że to była obrona.

Tak się szerzy agresywna, polityczna propaganda na wykopie. Na podstawie bezczelnych kłamstw, bez żadnych dowodów, ponad 600 osób wyplusowało wpis będący internetowym linczem na niewinnym mężczyznie.

Wołam @Nieprzyjazny_Ziemniak który mi zarzucał kłamstwa w tej sprawie, a ostatnio zajmuje się tropieniem fake newsów na wykopie.

Co powiesz kolego na działania użytkowniczki @Andreth?

Jak skomentujesz tak niebezpieczny zalążek linczu na podstawie kłamliwych oskarżeń?

Bardzo jestem ciekaw.

#ciekawostki #wojnainformacyjna #bekazlewactwa #patologiazewsi #rakcontent
S.....i - Apropo mojego dzisiejszego wpisu o feministce która zaatakowała typa i późn...

źródło: comment_8XesmoE3W9tpzAWjMdv5fCOXSxmbH2cl.jpg

Pobierz
  • 185
  • Odpowiedz
Użycie gazu jest nieuzasadnione i koleś powinien za to beknąć, bo jest najwyraźniej niezrównoważony.


@John_Finn: tak, za to wandalizm i szarpanie obcych ludzi to oznaką zrównoważenia i na karę nie zasługuje XD

Został zaatakowany, to się bronił.
  • Odpowiedz
No a co ona tam ma na tej czapce? Prezerwatywa. To jakaś moda jest teraz na to?


@jgwr: może się gziła w jakimś barłogu na squocie i się przykleiło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na tym samym filmie widać też, że feministka dostała gazem dopiero wtedy gdy podeszła do odchodzącego faceta i szarpnęła go za ramię, co dementuje w oczywisty sposób twierdzenie, że to był atak z jego strony, bo widać, że to była obrona.


@Strzelec_Kurpiowski:

Gówno prawda. Kobieta podeszła do faceta który naruszył jej nietykalność osobistą, wartośc bardzo wysoko cenioną przez prawicową ideologię.
Może chciała dokonać zatrzymania obywatelskiego - rozwiązania też gorąco popieranego przez
  • Odpowiedz
Może chciała dokonać zatrzymania obywatelskiego - rozwiązania też gorąco popieranego przez prawicę.


@graf_zero: XD Facet nie naruszał jej nietykalność, tylko chciał dokonać zatrzymania obywatelskiego wandala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gówno prawda. Kobieta podeszła do faceta który naruszył jej nietykalność osobistą, wartośc bardzo wysoko cenioną przez prawicową ideologię.


@graf_zero: Masz na to dowody? Chodzi mi o naruszenie JEJ nietykalności osobistej.

Może chciała dokonać zatrzymania obywatelskiego - rozwiązania też gorąco popieranego przez prawicę.


Przecież to ona jako wandal mogła być zatrzymana obywatelsko, a nie on. To ona niszczyła mienie publiczne.
  • Odpowiedz
Czy powiedziałem coś podobnego? Tak - laska powinna beknąć za wandalizm. Obydwojgu należy się za swoje.

No ale ciebie zaślepia ideologia, więc bronisz niebezpiecznego patola.


@John_Finn: patola, bo?
  • Odpowiedz
Facet nie naruszał jej nietykalność, tylko chciał dokonać zatrzymania obywatelskiego wandala ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kulass: To czemu się oddalał?

Przecież to ona jako wandal mogła być zatrzymana obywatelsko, a nie on. To ona niszczyła mienie publiczne.


@Strzelec_Kurpiowski: Zgadza się.

Mi w tej całej sprawie jako zewnętrznemu obserwatorowi podoba się to przepiękne samozaoranie.
"chciałam nakleić wlepkę na biletomat".
See. This is why we cannot have nice
  • Odpowiedz
Ale muszę przyznać duży punkt lewicy, za doskonały obraz gościa psikającego gazem.

Ręka do przodu, kaptur na głowie, ciemne okulary. Od razu widać że podejrzany i do tego napastnik. Ja mam momentalnie z "bike-lock thug" skojarzenie.

A politykę robi się obrazami.


@graf_zero: twoim punktem dla lewicy jest całkowicie subiektywne "skojarzenie" się wyglądu faceta?
  • Odpowiedz
Kiedy przyszłam na przystanek chciałam przykleić jeszcze jedną wlepkę na biletomat i on wtedy wyskoczył mi zza pleców.

1. Dewastujesz publicznie mienie i jeszcze się to tego przyznajesz?

2. #!$%@? mnie w kogo i w co wierzysz. Wydupaj ze swoimi naklejeczkami i ciesz się, że tylko na gazie się skończyło.
3. Jakbym miał gaz i widział, że coś naklejasz na przystanek, to też bym ci #!$%@?ł gazem po oczach.
  • Odpowiedz
Nie - punkt za tak dobre zdjęcie.

To jest idealne zdjęcie na okładkę/plakat.


@graf_zero: racja, idealnie nadaje się do kierowania emocjami bezmyślnego bydła, które łyka każdą narrację, o ile przekaże się ją prostymi i archetypicznymi obrazkami..
  • Odpowiedz