Wpis z mikrobloga

oh ah ale cierpię, że nie mam w domu pistoletu...


@steppenwolf90: argument typu "NIE MAM BRONI WIĘC MNIE ZAKAZ NIE DOTYCZY"
typowy dla osobników z obniżonym IQ

@Doomhammer: Zawsze może cię ktoś dźgnąć nożem i co, teraz chcesz zakazania noży? A potem co, widelców, łyżek, śrubokrętów? Bo tymi narzędziami też można zabić.
zdrowy psychicznie i myślący obywatel nie potrzebuje samochodu i nie będzie go potrzebował


cytat zmieniony, idealnie uwidaczniający brainletyzm hoplofobów

@steppenwolf90: dlaczego chcesz hoplofobiku o obniżonym IQ decydować, co ludzie potrzebują, a czego nie potrzebują, a wręcz nie mogą mieć, bo ty masz jakieś urojenia o strzelających kibolach? Gdybyś użył mózgu, to byś wiedział, że ludzie używają broni również do celów rekreacyjnych i sportowych.
@BrokenMagicalTibia: sorry, ale żałosny jesteś, ja nic nikomu nie zabraniam, jak założysz partię polityczną, która będzie chciała zezwolić na dostęp do broni, a następnie wygrasz wybory, to będzie ta broń dostępna i tyle, nic do tego nie będę miał, ludzie jednak aktualnie głosują na inne partie więc mają inne priorytety w życiu ¯\_(ツ)_/¯, na tym min. polega demokracja, nie wiem czy chcę z Tobą dyskutować, bo poziom kultury Twoich wypowiedzi jest
@steppenwolf90: xddd wytykaleś gościowi kompleks niższego IQ i potem mówisz o kulturze wypowiedzi.

Uśredniony wynik wskazuję na to, że osoby skrajnie konserwatywne są mniej inteligentne od tych skrajnie liberalnych. No cóż życie xddd. Podobnie wychodzi w badaniach przy podziale płci, że kobiety są średnio mniej inteligentne o ok. 4 pkt. No cóż życie xddd. Tylko nie wiedzieć czemu o to drugie jest niesamowita afera i nikt kompleksu IQ nie wytyka. Na
@steppenwolf90: wykres i artykul ktory przytoczyles (aut. Satoshi Kanazawa) jest mocno niewiarygodny i byl juz niejednokrotnie krytykowany za sposob jego wykonania.
Tutaj mozesz przeczytac jedna z rzeczowych analiz: https://www.conservativenewsandviews.com/2012/02/23/editorial/talk/liberal-intelligence-great/

Podstawowy problem 'badan' Kanazawy jest to ze nie zbadal on nigdy IQ:
" First, says Smith, Kanazawa “never measured IQ.” A simple vocabulary test measures only one measure of verbal intelligence. It does not measure performance intelligence, or the ability to solve