Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi #rozowepaski co myślicie o tym że poznajecie kogoś takiego jak ja który ma lekko ponad 25 lat i nigdy nie był w związku?

Myśle ze nie jestem nudziarzem bo w życiu poznałem wiele osób w tym dziewczyn w moim wieku lub młodsze które sprawiały dobre wrażenie w stosunku do mnie i ogólnie potrafię się ogarnąć w życiu tylko ze nigdy w związku nie byłem. Działo się tak ze we wczesnych latach dużo straciłem czasu siedząc w domu przed komputerem a jakoś od 18tki bardziej skupiłem się na szkołach, pracy i ustatkowaniu się oraz swoich zainteresowań poza tym od 2 lat zbytnio nie mam możliwości poznawania ludzi a jak już się jakaś trafi to zajęta lub ma nierówno pod sufitem.

Nie jestem jakąś stuleja tylko po prostu tak wyszło zwłaszcza ze jakoś ciśnienia na związki tez zbytnio nigdy nie miałem. Czy taka sytuacja budziła by w was pewne wątpliwości i takich unikacie czy raczej nie przykładacie uwagi ze typ nigdy nie był w żadnym związku? O seksie to już nawet nie wspomnę. ¯_(ツ)

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #randkujzwykopem #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz
Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: Kolego cokolwiek będzie to:
a) nigdy nie mów kobiecie, że jeszcze nie ruchałeś, nigdy
b) nigdy, pod karą śmierci nie mów kobiecie ile partnerek miałeś, czy to było 0 czy 100. Tu nie ma dobrej odpowiedzi, dla jednej będzie spoko, że miałeś 15 i jesteś kozak, a ona szczęściara, że się jej udało Cię zgarnąć, a druga do końca życia Ci będzie wypominać jak to się puszczałeś. Nie mów nigdy,
OP: @KatpissNeverclean: Masz 34 lata i nigdy w związku nie byłaś? xD Miałem w szkole nauczycielkę któa też była jakoś w Twoim wikeu albo i starsza, nie wiem czy miała przeszłość ze związkami no ale wtedy byłą sama i mówiła że nie planuje rodziny bo nie a dziś ma męża i dwójkę dzieci ;)

Co do priorytetów to racja, wówczas za gówniaka może i miałem trochę koleżanek no ale z
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli "będziecie dla siebie stworzeni" to dla dziewczyny nie będzie ważne czy ruchales czy miałeś dziewczynę kiedykolwiek tylko to jakim jesteś człowiekiem, serio są takie dziewczyny dla których się to nie liczy xD (choć to abstrakcyjnie brzmi). Ja miałam taką historię że przez parę lat bylam zakochana w gościu który nigdy nie miał dziewczyny choć ma 24 lata i jakoś to nie rzutuje na to jaką ma osobowość bo jest
@AnonimoweMirkoWyznania:

Kłamanie już na pierwszym etapie poznawania przyszłej partnerki to raczej kiepski pomysł. Poza tym jak wcześniej wspomniałem, prędzej czy później to się wyda, zwłaszcza przy ruchaniu.


Jak się zesrasz w spodnie też jej opowiesz na pierwszym spotkaniu? Przecież to normalna sprawa, każdemu się może zdarzyć. To też będzie kłamstwo?