Wpis z mikrobloga

@sliwka_w_kompocie: O tych konkretnie nic nie mogę powiedzieć, ale widzę że mają też szuflady takie bez rączki, z systemem długopisowym. NIE POLECAM takich. Najgorszemu wrogowi bym takich nie zainstalował. Szuflady i szafki tylko z normalnym uchwytem/rączką.
  • Odpowiedz
@sliwka_w_kompocie: Zawodność to jedno, w pracy takie mamy i po paru latach połowa już się nie zamyka. Ale mi chodzi głównie o to że jak się oprzesz tyłkiem o blat to będą się otwierać. MEGA denerwujące. Zamykać trzeba z odpowiednią siłą żeby mechanizm zaskoczył, i trzeba to robić na pewnym zakresie ruchu - czyli jak jest niedomknięta szuflada to nie możesz jej dopchnąć, musisz wyciągnąć 5cm i wtedy zamknąć. Może są
  • Odpowiedz
  • 1
@sliwka_w_kompocie nie mam tych szuflad ale gtv to jedna z tanszych firm i nie oczekuj cudow, obstawiam ze na 5 lat posluzy a pozniej wymiana jak wiekszosc rzeczy z gtv, pomysl o doplacie i zrob porzadnie na lata;)
  • Odpowiedz
@sliwka_w_kompocie: To ode mnie słów kilka wróbla ćwirka. Na co dzień robię kuchnie na wymiar, więc temat jest mi dobrze znany. Jeśli chodzi o temat firm - nigdy w życiu nie założyłem żadnemu klientowi zawiasów GTVa, FGva i innych badziewstw - zawsze Blum, nawet gdy była to jakaś mikro obudowa licznika. Tak samo nigdy nie zamontowałem siłowników gazowych, zawsze Aventosy. Bezapelacyjnie jest to najlepsza firma produkująca okucia meblowe (siedziba w Austrii).
  • Odpowiedz
@sliwka_w_kompocie: Ja posiadam w kuchni comfort box od rejsa(widzę po zdjęciach że to praktycznie to samo).
Kuchnia ze 3 lata ma i szuflady praktycznie chodzą jak nowe, nic się nie zacina. A po 3 latach nawet nie muszę ich regulować ponownie. Ale faktycznie o blumie też słyszałem w sumie praktycznie same dobre opinie, więc jeśli nie masz od groma szuflad to chyba wybrałbym bardziej sprawdzonego producenta.
  • Odpowiedz