Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Dni na oddziale: 6 pozostało: 24?

Oddział psychiatryczny pachnie tanią wędliną lub zupą mleczną, tanimi fajkami, potem i domestosem.

Jedzenie jest smaczne, chociaż nie jest to restauracja, porcje nie są głodowe, ale wiem że kilka kilogramów stracę.

Większość ludzi na oddziale ma problemy w życiu z powodu choroby, nie chorobę z powodu problemów osobistych. Poziom życia okresliłbym na nieco poniżej średniej.

Jestem tutaj wyjątkiem który nie pali kręconych fajek, ma porządny telefon, nie wspominając o Kindlu czy zegarku z Androidem lub komputerze za dziesiątki tysięcy złotych.

Wielu pacjentów spędza całe dnie w łóżku albo spowodu przyjmowanych leków lub z powodu choroby, higiena osobista nie jest tu najwyższym priorytetem.

Czystość na oddziale utrzymują zatrudnieni tu pracownicy, za wyjątkiem posprzątania części wspólnej po posiłkach i tarasu który pełni funkcję palarni.

Dzisiejszy dzień minął pod znakiem czytania książek.

Czuję się samotny i dopada mnie tęsknota sam nie wiem za czym. Dom? Wolność? Konkretni ludzie? Coś co utraciłem dawno temu?

Wczoraj wieczorem podczas niespodziewanej rozmowy nie wiedziałem co powiedzieć, musiałem robić dobra minę do złej gry, popołudnia są męczarnią.

Czekam tylko na porcję leków i liczę że szybko zasnę, niech ten dzień się już skończy

CDN

Na fot. Dean Burnett "Gupi Muzg" - gorąco polecam

#programistawpsychiatryku

#depresja #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #psychiatria #szpitalpsychiatryczny
Pobierz Leniek - Dni na oddziale: 6 pozostało: 24?

Oddział psychiatryczny pachnie tanią wędl...
źródło: comment_kZQAJqVC8l1fQTR0cboWAFVNqHyITWZL.jpg
  • 5