Wpis z mikrobloga

WP DEV [zdalnie]

--- WYNAGRODZENIE: 3500-5000 zł netto
--- ZGŁOSZENIE: kariera@esumomedia.com
--- KTO: Esumo https://esumomedia.com
--- FORMA: preferowane B2B
--- WYMIAR: 100-160h w miesiącu

Cześć, szukamy WordPress Front-end Developera, który dołączy do naszego zespołu i pomoże w realizacji nowych projektów!

Praca wyłącznie zdalna, preferujemy rozliczenie B2B. Staramy się pracować w oparciu o partnerskie relacje w związku z czym - godziny pracy, dostępność, niestandardowa forma rozliczenia pozostają do indywidualnego ustalenia z wybraną osobą.

Będziesz odpowiadał za:
Kodowanie statycznych widoków HTML/CSS w oparciu o otrzymany projekt graficzny
Opiekę i modyfikację istniejących projektów opartych o WP
Tworzenie motywów od zera w oparciu o otrzymany projekt graficzny (ACF, WPML)

Dodatkowo wymagana jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - współpracujemy z zagranicznymi klientami, możliwe że będziesz musiał pojawić się na wideokonferencji z którymś z nich.

Do codziennej komunikacji wykorzystujemy Slacka - kontrolując postęp prac na codziennych kilkuminutowych daily call’ach. Oczekujemy możliwie dużej samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów, eksperymentowania, szukania jak najbardziej optymalnego rozwiązania.

Proszę o podsyłanie portfolio oraz informacji o dostępności i oczekiwanym wynagrodzeniu na adres mailowy: kariera@esumomedia.com - skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Podane wynagrodzenie uzależnione jest od ilości przepracowanych w miesiącu godzin i doświadczenia.

#php #wordpress #webdev #programowanie #frontend
  • 15
szukania jak najbardziej optymalnego rozwiązania.


@D3VIX: nie masz czegos takiego jak "najbardziej optymalne". Optymalne to znaczy najlepsze. Coś jest optymalne albo nie jest. To tak samo jak nie można być bardziej w ciąży czy bardziej najlepszym.
@walzky: ale nie rozumiesz. Ta firma oferuje minimalnie 3500 zł netto na B2B gdzie po odliczeniu wszystkiego zostaje 2300 zł na rękę. Za to musisz mieć spore umiejętności skoro ma to być praca zdalna i w dodatku samodzielna. Nie mówiąc już o tym, że masz mieć "jakiś" kontakt z klientem a dodatkowo codziennie meetupy po angielsku (czyli musisz dość biegle w tym języku mówić a wiadomo jak Polacy stoją z mówieniem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rst00: dobra przyznaję, nigdy za wp się nie brałem, bo wszędzie były właśnie oferty z takimi widełkami. Na tej podstawie wnioskowałem, że wp to rzecz prosta do nauki, a jeśli jest prosta to zaraz w tym kierunku popłynie ławica leszczy. I za każdym razem te widełki są tak gówniane, a i tak firmy znajdują ludzi. Coś w tym chyba jest.

@ElGovanni: no fakt trochę wannabe jeszcze, dopiero rok przepracowałem
@Rst00: W ogłoszeniu nie ma mowy o codziennych meetupach po angielsku. Większość Twojej wypowiedzi to "najprawodpodobniej", "gdyby" - jeżeli nie jesteś zainteresowany to czemu komentujesz?

Szukamy osoby, która dorywczo mogłaby pomagać nam w aktualnych projektach, nawet przyjmując minimalną stawkę - 3500zł netto dla Juniora za ~pół etatu to nie są chyba złe pieniądze.

Oczywiście że nie celujemy w developerów z kilkuletnim doświadczeniem. Sam pracuję z Wordpressem od 5-6 lat i wiem
@Yadchak:

W ogłoszeniu nie ma mowy o codziennych meetupach po angielsku.


jest mowa o daily callach, zdanie wcześniej było napisane że klienci zagraniczni a do tego domena firmy w "com" to założyłem że daily calle też są w tym języku. Zresztą to nie jest istotne bo komunikatywność po angielsku i tak musi być bo na wideokonferencje z klientem jest wymagany język.

jeżeli nie jesteś zainteresowany to czemu komentujesz?


bo mogę, dla
@Rst00: Masz prawo, a ja mam prawo się z Tobą nie zgodzić :) Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to się zgłosi, rozumiem że dla Ciebie tak stawka nie jest satysfakcjonująca.

Nie wykluczam, że ktoś wynegocjuje sobie stawkę wyższą niż w widełkach.