Wpis z mikrobloga

Tak czytając wypowiedzi expertow. Co byście zrobili, aby nie marudzić? Akcja cały film, dzieje się, ale i tak marudzić trzeba w #!$%@?.

Poszłaby zabić tylko Cersei - źle, bo przewidywalne. Zrobiła tak jak zrobiła - źle, bo przewidywalne. Wszystko #!$%@?, wszystko przewidywalne.

Smok ginie od strzały? Źle. Smok #!$%@?ł wszystko - źle.

Hollywood powinien szukać scenarzystów na wypoku.

#got
  • 23
@vartan: Akurat mi się podobał ten odcinek bo nie czytałem spojlerów i zaskoczyło mnie to ze krolówa o wielkim sercu jak sie wydawało do tej pory moze się zamienić się w kamień, szkoda tylko kilku beznadziejny scen jak wbity nóz w mózg góry :)
Akcja cały film, dzieje się, ale i tak marudzić trzeba w #!$%@?.


@vartan I to jest dla ciebie plus, że "się dzieje". No to ładnie się nam pan przedstawił. W tym serialu nigdy nie chodziło tylko o to, żeby się działo, ale zawsze ważne było co się dzieje, jak się dzieje i dlaczego się dzieje. Spójność i ciężki realizm w fantastycznym świecie, to było to.
Ostatni sezon to porażka bo "się dzieje"
widzę smoki, to już jest nielogiczne. Ale co z tego?


@vartan: Nierealistyczne, a to nie to samo co nielogiczne na nasze standardy, ale w świecie typu Dungeons and Dragons z samej nazwy możliwe. Nielogiczne są zachowania postaci, plot armory, bitwy itd.
@cytrynowyzabujca kogo? Danke? Kreowała się na wyzwolicielke, #!$%@? całe miasto. To chyba ciekawy zwrot.


Zwroty akcji dla samych zwrotów akcji zadowalają chyba tylko debili xD co z tego fabuła co chwilę robi zwrot o 90stopni skoro one nie mają #!$%@? sensu. Dobry zwrot akcji to taki który jest budowany przez cały spektakl jak w Punch Club, gdzie oglądając film drugi raz znając plot twist to całkowicie inny film. W grze o tron
Smok ginie od strzały - smok #!$%@?ł wszystko - nie widzisz tutaj nic nielogicznego?


@xDgg: tutaj mam jedno zastrzeżenie. Smok wlatujący do KL, #!$%@?ący wszystko i niezważający na jakieś gówniane skorpiony dla mnie jest logiczny i bardzo w realiach świata. Smoki to były #!$%@?, tylko jeden w historii Westeros umarł od jakiegokolwiek pocisku i to jeszcze w oko, jak był osłabiony. Tak, wiem że ta akcja kłóci się z poprzednim odcinkiem,
właśnie dlatego dedeki to debile.


@tomeczek: bezapelacyjnie. Nie wiem czy zrozumiale przekazuję to co chcę przekazać. Po prostu dla mnie, "siedzącego" w tym świecie dość mocno od kilku lat, po przeczytaniu wszystkich źródeł martinowskich, w żaden sposób nie przeszkadzało wręcz samodzielne zdobycie KL przez smoka, bo tak właśnie to powinno wyglądać. I dlatego nie wpływa to u mnie na ocenę tego konkretnego odcinka (jeżeli już to pozytywnie), bo wg mnie te