Wpis z mikrobloga

@Nighthuntero:

Ktoś nie dostał pracy po rozmowie kwalifikacyjnej w barze bo:
"Motywacją do pracy powinna być walka o prawa zwierząt a nie chęć zysku i kupienie sobie mieszkania na kredyt"


xDDDDDDD

Lewaki: JAK TO MENTZEN PRAWAK KAPITALISTYCZNY FASZYSTA WYMAGA PRACY PONAD NORMĘ??? DLACZEGO NIBY SEKRETARKA MA SAMA PODŁĄCZYĆ SOBIE NOWĄ MYSZKĘ DO KOMPUTERA???!!!

Wymagania Kucharza u Supurek poza gotowaniem:
-Obsługa kelnerska
-prezentacja menu
-mycie kibli xD
-mycie naczyń
-wymyślanie dań
-udział
Latarenko - @Nighthuntero: 

Ktoś nie dostał pracy po rozmowie kwalifikacyjnej w barz...

źródło: obraz_2023-04-27_163321435

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: to ostatnie akurat mnie nie dziwi, kolega w 2022 roku(student przed 26 rokiem życia) znalazł pracę jako kelner i zaoferowali mu 14 zł/h na umowie zlecenie(nie wiem jak to możliwe) ale no zgodził się bo potrzebował hajsu i poszedł na pierwszy dzień a tam okazało się że ma być kelnerem który: obsługuje bar, lata jako pomoc kuchenna, czasem sam przyrządzi posiłek, ma sprzątać i do tego szykować dostawy dla dostawców
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: @chlodna_kalkulacja @Latarenko: No ale prawdziwi lewacy są przecież za kolchozami w których pracuje się ku chwale ludu robotniczego a nie dla pieniędzy jak jakiś tfu kapitalista, więc wszystko się zgadza, nie ma hipokryzji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby ludzi na godziwych warunkach zatrudnić to by przecież mogli już socjalu niepotrzebowac, a socjalistyczny wyborca niezależny od socjalu to wyborca stracony ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator:
Januszerka mentzena: Oferuje 3500 zł za stanowisko asystenta obowiązki: odbieranie telefonów, wysyłanie maili. ( widełki w ofercie pracy, zakres obowiązków, wszystko transparentne)
Nie-Januszerka spurek: 3500 zł za stanowisko MENAGERA restauracji xD, zakres obowiązków kucharza za minimalną oprócz gotowania: mycie kibli, Obsługa kelnerska, wymyślanie dań, organizowanie sesji fotograficznych, prezentacja menu, pomoc w rekalmie i obsłudzie mediów społecznościowych.

Rozmowa o pracę u mentzena:
Pracownik: Jestem studentem chce sobie zarobić pieniądze i zdobyć
Latarenko - @PrzeKomentator: 
Januszerka mentzena: Oferuje 3500 zł za stanowisko asys...

źródło: obraz_2023-04-27_170624809

Pobierz
  • Odpowiedz
@HeadH: taki obraz 'najbardziej merytorycznej opcji w Polsce' że każdą jej aktywność trzeba tłumaczyć tym, że lewactwo też tak robi.

Swoją drogą @Nighthuntero gratuluję, że nie boisz się przyznać, że Mentzen jest jak Spurek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HeadH: nie, nie trzeba. "Afery" z ofertą jego pracy były podsycane tylko przez ludzi fanatycznie go nienawidzących. Tutaj porównane są dwie podobne sytuacje - polityk daje pracę w swojej firmie. I widzisz kontrast między zachowaniem Neuropy wobec ogłoszenia o pracę od Mentzena, do ogłoszenia o pracę Spurek? Gdzie afera? Gdzie memy? Jedyne co zrobili to zakopali znalezisko.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: mi bliżej do lewaka, ale pamietam jak kilka lat temu była podobno afera z kawiarnia Krytyki Politycznej. Dostali lokal w centrum stolicy po kosztach jako instytucja kulturalna a zatrudniali obsługę za psie pieniądze na tak krytykowanych przez siebie śmieciowkach. Jak wybuchła aferka w internecie to wielu ich zwolenników argumentowało jak rasowi kapitaliści, że to taka praca, żeby sobie dorobić na studiach a w ogóle to co to za praca, z
  • Odpowiedz
@chlodna_kalkulacja: Spoko, ale ona nie jest jednak zbyt bystra i nikt nie szykuje dla niej funkcji ministra finansów XD Porównujecie jakąś odklejoną babkę z ugrupowania Biedronia z liderem konfederacji XD

PS. fajnie jest wrzucać wszystkich przeciwników konfederacji do jednego wora "lewaków". Dlatego właśnie ja jestem po środku i dzięki temu mogę gardzić zarówno skrajnym lewactwem jak i prawactwem :)
  • Odpowiedz