Wpis z mikrobloga

@gierekg: ja tam bym chętnie obejrzał wersję w kolorze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ogólnie film bardzo ciekawy i pięknie zrobiony, poza kolorami to jedynie raz tylko się wzdrygnąłem jak usłyszałem "architektka", no ale zapewne młodym pokoleniom postępowych studentów taka odmiana już nie przeszkadza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@gierekg: bardzo ładne ujęcia ()

chętnie usłyszę jakąś krytykę :)


no to mówisz i masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ludziom z branży pewnie spodoba się szybkie wejście w temat, ale mi jako "lajkonikowi" trochę brakowało jakiegoś wprowadzenia o czym to będzie, może jakiejś czołówki, no może niekoniecznie "siema ludzie, łapki w górę" - bo fajnie utrzymaliście taki trochę (popularno?)naukowy klimat
@gierekg: ładnie, schludnie, minimalistycznie, ładne gimbalowe ujęcia, nie przesadziłeś z efektami, BARDZO podobają mi się wstawki z twoimi znajomymi - to daje skalę i zapewnia kontekst tych budowli, ich miejsce w przestrzeni miejskiej, jak na pierwszy raz bardzo dobrze; ale i tak się czegoś uczepię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przydałby się jakiś wstęp 15-30s - ogólne ujęcia wrocławia, krótki opis o tym o czym będzie film. Prawie
@kj5: dzięki za miłe słowa i uwagi, wszystkie sobie wezmę do serca i przemyślę :) co do drgań, to wydaje mi się że to kwestia walki stabilizacji w gimbalu i iPhonie - tej drugiej nie da się niestety wyłączyć, co powoduje szarpanie w niektórych sytuacjach.

O, jak będę miał jakiś pomysł na użycie ujęć z drona, to na pewno napiszę, możemy razem zrobić coś fajnego! :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gierekg: podoba się i w zasadzie zostało już napisane, że przyjemnie się to ogląda. Moim zdaniem kamera ucieka w ujęciach często za bardzo do góry / za wysoko. Faktycznie prosi się, o ujęcie z drona. Może nie dla wszystkich budynków/obiektów, ale na pewno dla większości. Teskt momentami czuć, że jest mocno czytany, przyjemnie się go słucha, ale wolałbym, żeby to było na zasadzie opowiadania, a nie czytania - ciekawe czy ktoś
@JohnMarkII: dzięki za merytoryczną krytykę :) tak, takie rzeczy jak brak synchronizacji tekstu z obrazem (czasami) to niestety efekt tego, że tekst był tworzony już po nagraniach - gdyby było na odwrót, to na pewno produkt końcowy byłby bardziej spójny.