Wpis z mikrobloga

BRAWO #krakow. Złożyć PIT mogę online, wniosek o kartę krakowską online, nawet bilet miesięczny mogę mieć w telefonie, ale ze u potwierdzić złożenie pita w Krakowie (aby mieć właśnie #kk) to muszę WYDRUKOWAĆ pita i OKAZAĆ (nie złożyć) w okienku. Ale spokojnie, mam dzień urlopu na to przeznaczony, wiec urzędasy dalej mogą klikać w komputery przy kawusi. Poniżej info ze strony KK gdzie nie ma nic o konieczności okazania papierowej formy. #zalesie #mpk #urzedasstory
Quisto - BRAWO #krakow. Złożyć PIT mogę online, wniosek o kartę krakowską online, naw...

źródło: comment_YNOUi9QDVexRzIFLx1bjIFriU3WrqgHG.jpg

Pobierz
  • 13
Poniżej info ze strony KK gdzie nie ma nic o konieczności okazania papierowej formy.


@Quisto: W tym pierwszym screenie jest informacja o konieczności okazania.

I zgadzam się, to jest bardzo uciążliwe :) Stałem ostatnio 1.5 godziny :) Śmieszne jest to że od 9 - 16 jest więcej osób, które przyjmują klientów niż po 16 kiedy jest największy ruch :D
@Quisto rozumiem cię w 100%. Właśnie załatwiam strefę płatnego parkowania i pani się nie spodobał formularz wygenerowany z e-deklaracji. Muszę kurła w skarbówce załatwiać zaświadczenie i zapłacić za nie 17zł czyli prawie 2 m-ce strefy, bo mamy 2019 i nie da się już załatwiać elektronicznie strefy. Piszę "już" bo było to wcześniej możliwe.
@pollo9: zastanawiam się czy jest sens to gdzieś zgłaszać, zakładam ze pani na infolinii czy w okienku mają na to wywalone, ale jednak ktoś gdzieś musiał podjąć taka debilna decyzje...