Wpis z mikrobloga

@wiseguy43 nie ma problemu, ale najlepiej pojawić się trzy dni przed festiwalem, czym wcześniej, tym lepiej. Potem może nie być wjazdu i ciężko o dobre miejsce. Jedz lepiej starym autem. Z wandalizmem się nie spotkałem, ale całe będzie uwalone. No i w niskim aucie, faktycznie jest kiepsko. Co roku coś urwe, są okropne doły. Często jest bloto, że nie są się ruszyć z miejsca, więc wszystko masz w aucie uwalone.
@wiseguy43: wszystkie wjazdy są zamykane na ~2 dni przed festiwalem, zależy od obłożenia. Informacje podajemy na bieżąco w socialmediach i aplikacji, więc warto śledzić.

Wjazd to mniejszy problem, gorzej z wyjazdem, bo cały naród wyjeżdża prawie jednocześnie i wszystko stoi w korku ;)

Na malinowskiego wydaje mi się, że przez cały festiwal wjedziesz

@tajniak13: już nie, od paru lat jest włączone w oficjalny teren festiwalu i też jest zamykane.
@tajniak13: odpowiedź koleżanki, która pisze te komunikaty w socialach, na pytanie "czy w czasie pw można wjechać na maliniaka":

Teoretycznie tak było. Ale w sumie zaczęliśmy zamykać maliniak wcześniej


Ja tam nie chodzę, więc tylko przekazuję info :)
@wiseguy43: wokół Woodstocku jest sporo parkingów. Na spokojnie znajdziesz miejsce w pobliżu Woodstocku i nie musisz jechać wczesniej, żeby zajmować. Chyba, że chcesz być bezpośrednio na terenie, to wtedy faktycznie trzeba wjechać wcześniej