Wpis z mikrobloga

@MamutStyle: Nie będę udawać, że nie wiem o tym, że kobieta jest przede wszystkim obiektem seksualnym dla mężczyzny, a dopiero później (i to ewentualnie) przyjacielem, doradcą, wsparciem, ziomkiem, z którym można konie kraść i chlać do świtu.
@MK-Ultra: To tylko nasz gatunek ma takie rozterki wewnętrzne i niepotrzebnie tworzy problemy na tle wyższej egzystencji.
To jest logiczne z punktu widzenia biologicznego. Kobieta i mężczyzna kierują się żądzą zaspokojenia swoich potrzeb oraz wydania na świat potomstwa. Wyszło tak, że obdarzeni jesteśmy dodatkowo myślącym mózgiem, więc poza fizycznymi pociechami, idą w parze jeszcze inne, takie jak wspomniane wsparcie czy pomoc.
@MamutStyle: @MamutStyle: Dlaczego czasy, które są tak przełomowe, pełne nowych odkryć, wynalazków, rozkwitu przemysłu informatycznego, wysokiej technologii, są jednocześnie czasem, w którym roztrząsa się, a nawet kwestionuje aksjomaty. Komu to potrzebne.
@MK-Ultra: Bo mimo tego wszystkiego o czym piszesz, nie zmieniliśmy się tak bardzo względem pierwszych ludzi jak nam się wydaje. Nadal są w nas "dzikie instynkty", przyzwyczajenia ludzi z poprzednich tysiącleci. Ewolucja, proszę Pani.
@MamutStyle: Mam wrażenie, że bawisz się w psora, który pragnie koniecznie przetłumaczyć świat nieśmiałej, zagubionej, ponętnej uczennicy. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ujmę to samo co wyżej ciut inaczej - próbujesz tłumaczyć oczywistości, gdy nie zachodzi taka potrzeba. Nigdzie nie napisałam, że traktowanie seksualnie płci przeciwnej (również mężczyzn przez kobiety) jest dla mnie niezrozumiałe czy oburzające.
@MK-Ultra: Daleko mi do kogoś takiego. A Ty mając taką wiedzę, powinnaś się bardziej otworzyć, bo każda konwersacja z Tobą jest szalenie interesująca.
Ps. Jeśli wiesz o czym mówię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)