Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 736
@Kempes: a dlaczego Smarzowski zrobił film tylko o Wołyniu a nie o wszystkich zbrodniach wojennych i ludobójstwach w historii świata? Żydowskie lobby, Soros, McDonald's
  • Odpowiedz
@Jade: właśnie! Powszechnie wiadomo , że za większość zbrodni przeciwko ludzkości odpowiedzialni są Niemcy. Jak smarzowski wypuści Wołyń 2 i pokaże występki wśród hansow, helmutow itd to chętnie obejrzę. A tak? To zwykły atak na braci z ukrainu
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Bartholomew Mówienie prawdy czasem może niektórych boleć. Akurat ten film miał boleć, bo sprawa pedofilii w polskim kościele jest przeciągana przez hierarchów kościoła i popełniają cały czas te same błędy od wielu lat.
  • Odpowiedz
@Kempes Porównanie z dupy. Film dokumentalny przeciw dramatowi wojennemu, który opowiada o pewnym wydarzeniu historycznym.
No ale od andrzej rusuje ciężko coś mądrego zobaczyć.

Aha i żeby było jasne, przeciwko dokumentowi Sekielskiego nie mam nic.
  • Odpowiedz
@Kempes: Mogę się mylić, ale księża są grupą zawodową z najniższym odsetkiem pedofilii a jednak to o nich robi się filmy, a nie o nauczycielach, psychologach, gdzie to była(jest?) plaga, policjantach, sędziach itd.
Nie pamiętasz jak jeden z największych psychologów był oskarżany to nagle wszyscy go bronili, lekarze, psychologowie, dziennikarze, pisali listy otwarte, jako instytucje i jako środowiska itd. Aż się okazało, że jednak nie, to cyk i cichutko.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Branco_Amigo A co to, nagle film dokumentalny ma prezentować całe zagadnienie na przestrzeni wszystkich wieków we wszystkich warstwach społecznych, a nie może prezentować wycinka tematu?! Masz ty RiGCz?!
  • Odpowiedz
@Kempes Nie, nie musi. Może, ale tylko MOŻE, obejmować szersze zagadnienie, a film (dramat historyczny) o bitwie warszawskiej kiepsko byłby połączony z bitwą o Alamo, czy jaką kolwiek inną.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Branco_Amigo Ja mam nadzieję, że powstaną inne dokumenty pokazujące drugą inną problemu pedofilii nie tylko w KK. Albo pokazujące to co KK zrobił w sprawie pedofilii w swoich szeregach.
  • Odpowiedz
@surlin: Nauczyciele, psycholodzy, murarze, tynkarze, a nawet ślusarze nie mówią ludziom jak mają żyć, nie nawracają ludzi, nie prawią kazań, nie uważają się za przedstawicieli Boga na ziemi. Z uwagi na to wszystko ludzie tym bardziej zauważają i piętnują wszelkie negatywne zachowania w tej "grupie zawodowej”.
  • Odpowiedz