Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@ramzes8811: nie wiem co wam w niej przeszkadza, słucham jej jeszcze od czasów gdy nie była tak popularna i przynajmniej normalna typiara a nie kolejne kardaahianki czy inne gówna, a popularna się zrobiła bo umie śpiewać, a nie bo jest kontrowersyjna.
Chyba więc dobrze, że to ona się robi sławna i to jej słuchają?
  • Odpowiedz
@ramzes8811: Hajpowane gówno na depresje przez co każda 14letnia gówniara oglądając to tez chce miec depreche no bo wow jakie to fajne bo jej piosenkarka tak ma itp.
A potem 90% nastolatek mowi jaka to ma depresje i tak dalej tylko przez taki syf
  • Odpowiedz
Ktory jest producentem i to dosyć znanym


@maniak666: znanym od momentu w którym zaczął z nią nagrywać, zresztą jak wcześniej miał być znany jak typ ma 21 lat XD
  • Odpowiedz
@vind no ale jednak producent. Ja nie miałem szczęścia mieć w domu profesjonalnego sprzętu muzycznego i gościa który umie go obsługiwać. Ona ma
  • Odpowiedz
no ale jednak producent.


@maniak666: ale zrobił karierę razem z nią a ty mówisz o "pomocy kilku producentów" XD On był nonamem.
A sprzęt muzyczny możesz sobie kupić albo wynająć.

Nie wiem, żeby zyskać twój szacunek trzeba nagrywać muzykę na telefonie, bo inaczej się niegodnie zdobyło popularność? XD
  • Odpowiedz
ale was dupa piecze o tą bili ezaliasz przynajmniej umie śpiewać bez autotune a nie jak jakieś bedoesy czy inne jang igi
  • Odpowiedz
@vind no dobra ale ona na pewno nie śpiewa 100% naturalnie na swoich trackach więc póki co mówienie że dobrze śpiewa jest według mnie troszkę naciągnięte. Ładnie to śpiewały Amy Winehouse albo Adele czy Whitney Houston. Więc muszę młodej Billie dać jeszcze trochę czasu żeby jej śpiew zrobił na mnie wrażenie. Pożyjemy zobaczymy
  • Odpowiedz
@maniak666: Absurdalne. Jesteś fanem wyłącznie naturalnego głosu to opery stoją otworem. Tymczasem ona jest najlepiej śpiewającą osobą młodego pokolenia. Masz w interenecie pełno nagrań z tym jak śpiewa. Same utwory popowe są produkowane tak, żeby brzmiały dobrze i ciekawie, nie żeby brzmiały naturalnie. Nie służą do podniecania się, że jakiś głos jest całkowicie naturalny XD

Nie wiem czemu ludzie sobie aż tak upodobali "naturalność" głosu.
  • Odpowiedz
@vind nie jestem mega fanem naturalnego głosu (trudno nim być będąc fanem Travisa Scotta) ale do jej głosu muszę się jeszcze w przyszłości przekonać. Póki co nie umiem
  • Odpowiedz