Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RM_PL: mmm, uwielbiam być taki jak odpisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@akaaka: dość mocno się pokrywały, jak nie zapomnę to po 22 Ci napiszę na PW te co pamiętam :)
Tak, do blach, chyba że ktoś by chciał do rzutek, ale chętnych nie było xD
@tamto-to-tamto: no tak, ja bym w ogóle zakazał nawet widelcy i długopisów, w końcu nimi też można zabić.
@romuch:
Tak, do blach, chyba że ktoś by chciał do rzutek, ale chętnych nie było xD


@Gandezz: Haha. Będę wdzięczny za pytania. Zwłąszcza czy były o rozmiary pudełek i inne cuda jak długości, cieżary itp. No i gratulacje!
@akaaka: Też z początku to mi się najbardziej myliło, teraz bardziej martwią mnie pytania typu co jest przestępstwem a co wykroczeniem itp. @Gandezz jak byś mógł do mnie również podesłać pytania to będę wdzięczny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@romuch: postaram się nie zapomnieć :)
@akaaka: margolin, jakiś kbks i bock dwulufowy jednospustowy.
Wszystkie dziady bardzo czułe spusty miały, zdziwiłem się też że na karabinie można było dwa razy strzelić na sucho przed właściwym strzelaniem.
@romuch: generalnie wszystko podobne. Może być trochę inaczej sformułowane. Jedyne co minie trochę skłoniło więcej do zastanowienia, to pytanie o to, kiedy można odebrać pozwolenie na broń. Odpowiedzi wszystkie były związane z zaburzeniami psychologicznymi tylko poprawna coś na zasadzie, że zaburzenia muszą być stwierdzone, a nie, że komuś się wydaje. Nie widziałem takiego pytania na patentstrzelecki.eu ale udało się dobrze odpowiedzieć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Majorooo: uczyłem się generalnie "cały czas" - ale wg. statystyk ok. 10h łącznie. Oczywiście nie na raz :)
Przykładowe pytanie: waga pistoletu pneumatycznego - A 8000 B 6500 C 5500