•  

  Według Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy proponowane zmiany mogą doprowadzić do zwiększenia liczby aborcji w Polsce. W ich ocenie może temu zapobiec uchwalenie projektu ustawy „Zatrzymaj aborcję”. „Jeżeli nie zabezpiecza się życia najmłodszych, nienarodzonych dzieci, to później, przy okazjach, których się nie spodziewamy, może dojść do rozszerzenia przez Polki polityki aborcyjnej” – mówiła na konferencji prasowej kandydatka Konfederacji do PE i liderka Fundacji „Życie i Rodzina” Kaja Godek.

  W jej ocenie po podniesienia „wieku przyzwolenia” na współżycie z 15. do 16. roku życia, „będziemy mieli w Polsce więcej aborcji z przesłanki o czyny zabronione”. Godek podkreśliła, że Konfederacja jest za tym, żeby chronić dzieci i młodzież przed „seksualizacją”. „Jesteśmy za tym, żeby chronić je przed molestowaniem i jesteśmy za tym, żeby wiek +przyzwolenia+ podnieść. Natomiast trzeba pamiętać, że w połączeniu z zaniedbaniami, które nastąpiły na polu ochrony życia przez ostatnie cztery lata, jest to de facto rozszerzenie prawa do aborcji w polskim prawie” – oświadczyła.

  ja pierdol.... i ta partia największe poparcie ma wśród młodych ludzi #neuropa #polityka #konfederacja

  +: M......k, Koliat +11 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  No cóż, wygląda na to że skończył się projekt Koalicji Europejskiej, Kukiza i Konfederacji a został nam jeden hegemon na miarę węgierskiego Fideszu, który będzie nas ruchał w dupę tak jak nikt nas jeszcze nie wyruchał.

  Teraz rozzuchwaleni przekupywaniem wyborców dokręcą jeszcze bardziej śrubę i ustawią kurs na Grecję. Nie wierzę w to co się dzieję.

  #wybory #4konserwy #neuropa #bekazpisu #bekazlewactwa #gorzkiezale pokaż całość

  GFY

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  Jeden głos nic nie zmieni więc po co mam iść na wybory?

  Wybory do PE pokazały, kto będzie decydował o waszej przyszłości w wyborach do sejmu. Lenie i nieroby bez wykształcenia, ludzie niepotrafiący samodzielnie myśleć, oraz emeryci przesiąknięci telewizyjną oraz kościelną propagandą, która już dawno przebiła propagandę w rosji.

  I to wszystko za marne 500 zł.
  Testo miał rację.

  #wybory
  pokaż całość

  odpowiedzi (57)

 • avatar

  Tymczasem tak wygląda rozkład głosów w Czechach w #wybory i nie myślenie w kategoriach "zagłosuję za albo przeciwko tym jednym, bo inaczej mój głos się zmarnuje"

  odpowiedzi (42)