Wpis z mikrobloga

#rozdajo #kawa #kawatime #dzienmatki

tl;dr plusujesz - możesz wygrać kawę, zamawiasz 2 kawy -> 3 dostajesz gratis -> możesz wygrać aeropress i młynek ręczny Hario

Cześć Mireczki!
Dzień Matki już blisko, więc robimy dla Was szybką akcję.

1. Spośród wszystkich plusujących wpis losujemy 3 osoby, które dostaną zestaw prezentowy z dowolnie wybraną kawą 250g.
2. Promocja 2+1 gratis: do każdego zamówienia zawierającego minimum 2 kawy 250-gramowe dokładamy 3 kawę 250g gratis.
3. Spośród wszystkich zamówień złożonych w naszym sklepie https://kawokado.pl/nasze-kawy wylosujemy jedno. Zwycięzca otrzyma ceramiczny młynek ręczny Hario oraz aeropress.

Aby brać udział w zabawie (pkt. 2 i 3) Podajcie w uwagach do zamówienia hasło: "Dzien Matki z Wykopem".
Promocja trwa do 20. maja (poniedziałek) do godziny 23:59. We wtorek 21. maja losujemy zwycięzców.
kawokado_pl - #rozdajo #kawa #kawatime #dzienmatki

tl;dr plusujesz - możesz wygrać...

źródło: comment_aSgQ2PZJGRNtvse3QyEr0HivcmuPGSTF.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@kawokado_pl: Sory, ale ta strona wygląda okropnie. Jak na zaliczenie informatyki w podstawówce. Różne czcionki, różne marginesy, tekst zbyt blisko lewej krawędzi strony, kolejne sekcje strony zlewają się ze sobą, grafika szeroka na całą stronę, a właściwa zawartość na 2/3 i inne kwiatki. Po prostu nie zachęca do zakupów
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@darek3d1: wazne zeby kawa byla smaczna i tania a nie jak wyglada strona

Ladna strona - trzeba dac duzo za jej wykonanie - duza marża na kawe
Gdzie sens gdzie logika? Chcesz przeplacic to idz na coffee desk
  • Odpowiedz
@kawokado_pl: Sugeruję byście dodali na stronie opcję filtrowania po rodzaju ekspresu - przebijanie się przez opis każdej kawy, żeby zobaczyć czy jest pod przelew, jest uciążliwe :)
  • Odpowiedz
@kawokado_pl: A wezmę udział, bo znajomy ostatnio ma świra na punkcie kawy, więc mieli, uczy się idealnie parzyć itp. i
Ostatnio mi zrobił taką kawę, a ja i tak nie czułem różnicy między nią, a najtańszą mieloną kawą ze sklepu xD
  • Odpowiedz